Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Kinek milyen volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Kinek milyen volt az elso szexualis elmenye egy masik sraccal? Par napja estem at rajta,es hat elegge fajt,de nagyon figyelmes volt,igy kellemes is volt🙂

Figyelt kérdés

aug. 23. 11:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Kölcsönös orál volt, teljesen jó, izgalmas élményként maradt meg. Előtte elég sokáig kerestem hozzá partnert, mert rengeteg az igénytelen, buta, csúf ember.
aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Versenyzővagyok ***** válasza:
27%
2eve keresek tini passzív lányos srácot....
aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Kicsit irigy vagyok rád, én még nem voltam sráccal.
aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fájt, figyelmes volt, és a szimpátia is meg volt közöttük.
aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas. Egy izmosabb srác volt. Netről. Konkrétan kb megerőszakolt. Hiába kértem nem hagyta abba és mivel izmos volt lefogott. Sőt pofont is adott, hogy csendbe maradjak. Később egy nagy farkú sráccal voltam. Azt se éveztem. A harmadik srác kb 1 percig bírta. Szóval nem mondanám, hogy jó élmény.
aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Fartez ***** válasza:
100%
Nekem is kellemes élményként maradt meg. Annyira, hogy azóta is a passzív szerepet kedvelem. Úgy emlékszem, hogy nem éreztem fájdalmat, pedig kétszer is megdugott első partnerem.
aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Innen ismertem meg a csávót. Vékony volt átlag mérettel. Életem egyik legjobb élménye. Nagyon türelmes és kedves volt. Utána csak béna szexek jöttek sokáig. Amúgy a mai napig néha szexelek vele.
aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Azta

Es nem feltel,hogy valami elmebeteggel talalkozol igy ismeretlenul?

Vagy atmentetek mas platformra?🙂

aug. 23. 13:43
 9/15 A kérdező kommentje:

Sokan valaszoltatok,koszonom szepen,elegge megoszlanak a valaszok

Sajnalom akiknek rossz volt,remelem lessz jobb Nektek:)

aug. 23. 13:44
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Egynyaras kaland volt egy baráttal szépen lépésekben haladva. Jó élmény volt odafigyeléssel.
aug. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!