Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit éreznek azok az emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreznek azok az emberek akik társkeresőn vannak, de találkozni nem mernek, mert mindenféle kifogásuk van?

Figyelt kérdés

Egyszerűen vicc a h.bull, a palnet, a grindr, meg az eromodo is, tele van kamussal, tele van olyan emberrel akiknek mindenféle kifogásuk.

Én 24 vagyok full passzív, én keresgélek aktívan, de engem sosem keres senki, már ez is milyen érdekes nem?

A következő okok:

-Tuti nem megyek (ennyi válasz egy bemutatkozó szövegre ami 5-6 mondat)

-Szőrös srácot nem keresek szia (de hát letudom szedni) akkor se szia

-Éjszakázom (akkor holnapd délután?) nem szia

(Valaki vissza sem ír)

-Helyed van? (Nincs) Akkor szia

-Hozlak viszlek persze (letilt vagy vissza sem ír, vagy nem reagál)


Könyörgöm, nem lehetne ezeket valahogy kiszelektálni? Olyan mintha egy emberrel osmerkednék de van vagy 30 profilja.


aug. 13. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Én a Randivonalon voltam vagy 3 évet és Kb: 500 tartalmas bemutatkozó és egyéb levelet írtam és számtalan alkalommal voltak első randijaim is , mire nagy nehezen megismertük egymást , jelenlegi párommal .

A társkeresőn töltött éveim során , rengeteg kellemes , de kellemetlen tapasztalatokkal is gazdagodtam .

Olyan dolgokkal is szembesültem , amiket fel vázoltál kedves kérdező .

És igen , voltak nők , akik egyszerűen nem voltak hajlandóak találkozni velem .

Írtam nekik hónapokig s rendszeresen volt aki válaszolt is nekem , de a személyes találkozóig sokukkal nem jutottam el .

Mikor meg volt beszélve a személyes találkozó , a találkozó időpontja előtt 1-2 órával , lemondták .

Volt mikor fel voltam öltözve , borotválkozás stb , majd ültem be az autóba , mire egyszer csak megszólalt a telefonom , fel vettem , majd közölte velem a hölgy,hogy bocsánat de meggondoltam magamat .

Volt akivel 3 hónap levelezés után , sikerült egyeztetni egy időpontot a személyes találkozóra , amikor is a találkozó időpontja előtt kb: 1 órával kaptam az üzenetet , ne gyere , felesleges mert én amúgy pasi vagyok , ha -ha - ha , ezt jól be kajáltad ! - volt az üzenetben .

És még tudnék mesélni cifra történeteket bőven .

aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem nézted a kategóriát #1. De mobdjuk ettpl függetlenül az is beszédes, hogy a hetero ismerkedés sem mentes ettől.

Szóval egyszerűen meg lehet ezt fogalmazni. Ilyenek az emberek...

aug. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Akármennyire is fájdalmas elismernem jelenleg én is ilyen gyötrelem vagyok a társkeresőkön.

Belsőleg több oka van, de a legfontosabb talán az, hogy szüleimnél lakom még, mostanra jutottam az intenzív lakáskeresésig. És mivel apám nagyon nehéz jellem lehetetlen vele néha még azt is vezsekedés nélkül átvészelni, ha mondjuk mamáékhoz megyünk vagy én haverokkal találkozok, mert mindig minősít és mindig személyeskedik.

Másik belső ok az tudott lenni, hogy magányos vagyok és úgy megyek fel, hogy sokszor elég lenne, ha valaki beszélne velem, de ott egyszerre több ember ír, valakivel tényleg jót lehet beszélgetni, mások viszont szexet keresnek és ha én nem is azt keresek mégis eécsábulok, amiből majd jön a fájdalmas eloldalgás.

Harmadik ok, hogy én sem tudom mit akarok konkrétan, mindig úgy megyek fel, hovy akárkivel is kezdek valamit, azzal tudnom kell szót érteni, és ha ez nem megy vele, akkor menet közben eltűnök anélkül, hovy én ezt kritikaként elédobnám. Illetve ehhez kapcsolódóan volt, hogy tényleg barátság és kapcsolat miatt mentem, de a könnyű szex ajánlata megintcsak eltérített, és ilyenkor annyira megutálom magam, hogy a komolynak induló és az alkalmi jellegű beszélgetéseket is képtelen vagyok folytatni.

Most felsoroltam azokat, amik bennem előfordultak eddig.


Én egyébként 24 vagyok és bi.

aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Ha szexet akarsz, menj le a Magnumba vagy a Szauna69-be. Szia. :)
aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Sok olyan dolgot leírtál #3 ami rám is igaz, szóval nem vagy egyedül, igaz sovány vígasz ez. Én azért próbálok mindíg egyenes lenni a dolgokban, de biztos vagyok benne hogy volt már olyan helyzet ahol azt hitték hogy szorakozom velük, pedig erröl szó sem volt.

Sajnos van ilyen.

aug. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos amit a 3-as írt és az 5-ös megerősített talán a legsűrűbben fordul elő.

Mindent megértek,elhiszem mindenki érzéseit,kétségeit,ingadozását még az önutálatot is. De ha már kialakul valami értelmes beszélgetés,akkor miért nem lehet annyit megírni,hogy bocs,nem vagyok biztos magamban, nem tudom mit akarok és szia.

Értelmes ember ezért nem fog haragudni,megérti. Nekem is van,aki nagyon szimpatikus volt,kedves és értelmes,de eltűnt.Nem is egy.

Volt olyan,akivel még találkoztam is többször /nem szexre/, és korrekten megmondta szemtől szemben,hogy nem érzi magát úgy, hogy tovább ismerkedjen,nemcsak velem, mással sem.

De azért ha már fent vagytok társkeresőn, vagy akár itt is írogattok, ezt a legelemibb udvariasságot tartsátok már be. Higgyétek el, a rossz is jobb a bizonytalanságnál,kétségeknél,várakozásnál.


Legyetek egyébként sikeresek,de ami fő, mindig magatokat nézzétek és akkor ismerkedjetek, ha lelkileg készen álltok ! Lényegtelen,hogy ki hol él,kivel , szülőkkel, stb.

aug. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kitartás kell a társkereséshez, az tuti.
aug. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!