Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Társkeresőn lévő melegek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn lévő melegek miért nem mernek találkozni?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, pár hete regisztráltam, de eddig semmi se volt.

Az elején mivel van képem és új vagyok nagyon sokan rámírtak, hogy milyen helyes vagyok, de pár órás beszélgetés után, intim kép csere után egyszerűen eltűnnek.

Van akivel már egy hete beszélgetek, de sosem "ér rá" találkozni meg eltereli a témát.

Idősebbek nagy részének sincs helyük, és csodálkoznak hogy én még ennyi idősen szüleimmel élek, és ide nem jöhetnek.

Van olyan, aki azonnal ismerkedés nélkül dugni akar, és mondjam a címet és értem megy autóval este 8 után...

A legrosszabb pedig, aki hiteget hogy találkozni akar, de mikor megbeszéltük eltűnik, vagy blokkolja a profilom.

Ennyire unatkoznak, vagy ennek mégis mi értelme így?



2020. dec. 27. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Uvd a meleg világban

Vigyázz magadra

És ne higyél el senkinek semmit

2020. dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Jobb, ha megszokod azt, hogy a többség kamus,és főleg azért nem találkoznak, mert ott élőben bukta lenne. Korban, kinézetben,stb sokan lódítanak,és míg beszélgettek chaten, addig kiveri és lelép.

Persze az is kérdés,mire keresel ? Ha szexre, akkor ne csodálkozz,hogy azonnal dugna, de mivel a zöme nős,biszex,hetero, így nincs helye.

Ha kapcsolatot akarsz, akkor nem kell intim képet cserélni.


És igen, a maradék pedig unatkozik. De egy "ropis" fiatal srácot könnyű átverni,de a nyáluk persze csorog....

2020. dec. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Az aki sosem "ér rá", azt hanyagold, mert valóban sosem fog ráérni :)

De komolyan, ez csak egy időhúzás.

A legtöbben nem fogadják el önmagukat (ahogy ezen az oldalon is látsz kérdéseket), kanosak, írogatnak veled szexről, hitegetnek a találkozással, közben verik a cerkájukat, és miután elélveztek jön náluk a bűntudat, hogy mpost ő mit csinált, és megbánja a dolgot, szégyenli magát és törli is a profilját, majd mikor újra kanos lesz kezdi előről.


Ezeket próbáld meg szűrni, egy idő után már rutinos leszel, beszélgettek, és ha szimpatikus cseréljetek arcképet, szerszámról ne küldj, mond neki, ha kép alapján szimpatikusak vagytok egymásnak, hívd el randizni, és élőben megnézheti a cerkád is ha akarja.

Ha elküldöd neki a cerkádról a képet, eltűnik az izgalom is.

Meg a legtöbbnek csak azért kell, hogy szintén kiverje rá.

2020. dec. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Soha ne bízz senkiben se ebben a közösségben se sehol máshol. Nem szabad. Csak és kizárólag mértékkel.

Amúgy meg fiatal vagy, az idősek úgyis csak kihasznalnak.

Loditas is megy jól írjak.sokan írjak jól néznek ki, aztán előben meg hát jó nagy csalódás. Kép nélkül nem szabad találkozni. Persze kivétel akár. De ritka mint a fehér holló

2020. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mikor próbálsz találkozni. Általában van egy kezdeti érdeklődés, ami folyamatosan lankad az idő előrehaladtával. És egy idő után már nem érdeklődnek annyira, hogy vegyék a fáradtságot hogy megjelenjenek a talin.


Az, hogy megbeszéltek egy talit és nem jön el az egyik fél, egyszerűen az online ismerkedés része, nem csak melegek között. Olyan dolog, amit tudni kell kezelni. Velem megesett már olyan, hogy a személy nem jött el, és még örültem is neki, mert közben elment a kedvem, de mindig tartom a szavam, ezért attól még elmentem. Ilyen is lehet.

2020. dec. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem a "meleg világ", csak a rossz rétege. Ha teret adsz az ilyen embereknek, ne csodálkozz hogy így jársz.
2020. dec. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Mintha magam hallottam volna :D


Szerencsére nem látok bele a fejükbe, de szerintem is valami olyan játszódhat le a fejükben, mint amit már előttem leírtak.


Nekem az a tapasztalatom, hogy tali előtt ne fűzz a fiúkhoz túl sok reményt. :)


Sok sikert

Egy random fiú gyakorin

2020. dec. 28. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Azt sem szabad elfelejteni, hogy sokan nem csak egy emberrel ismerkednek, hanem többel beszélgetnek egyszerre. Aztán előfordulhat, hogy találhat egy számára jobbat, izgalmasabbat.

Meg ugye az sem mindegy mikor vagy épp online, és mit keresel. Ha szexet, akkor általában tényleg azonnal, vagy aznap akar találkozni, és ritka az olyan, amelyik el tudja fogadni, ha épp nem érsz rá, de később nyitott lennél találkozóra.


Sokszor a szélsőséges viselkedéssel is meg kell küzdeni. Ha az adott illető szexpartner keres, akkor kevés az olyan, amelyik normálisan tud viselkedni, és nem csak a szex körül forog az agya. Ha párkapcsolatot keres, akkor pedig sokszor találkoztam azzal, hogy nem velem foglalkozott az illető, hanem a melegek többségét kritizálta, és mint egy pszichológus engem vizsgált, hogy mennyire hasonlítok a többi melegre.

És akkor ott vannak a biszexek, heterónak mondott biszexek és melegek, akik környezetük előtt is titkolóznak. Ők azok, akik leginkább nem mernek találkozni, mert akkor bukás van.

2020. dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Megmondom őszintén, kicsit magamra ismertem olvasva a hozzászólásokat. Igyekszem mindent jobban csinálni és nem egy idiótaként ismerkedni. Nem tudom pontosan mit keresek, viszont ezt szoktam előre jelezni, és ha valami nem tetszik, akkor azt megírom. Így korrektnek tartom magam, remélem az is vagyok. Tőlem eltekintve hasonlóak a tapasztalataim nekem is. Most is van egy srác aki alig írogatott vissza, kérdeztem tőle hogy most mi van.."év vége, mentálisan rosszul van, stb." mondtam neki jó, akkor majd írj ha jobban érzed magad. Szerintem várhatnám azt az üzenetet, 100 év múlva se jönne meg. Mások eltűntek, látták hogy írtam, de nem válaszolnak. Régebben én is ilyen voltam, de nem tudom miért. Valószínűleg féltem megmondani az igazat, féltem a reakciójuktól. Ezt ma már nem így csinálom, aki meg megsértődik azon hogy pl nem jön be nekem, hát sorry, én se vagyok mindenkinek az esete.. Most sem válaszolok mindig, de csak azért, mert nem értett meg valamit, pl hogy nem akarok vele találkozni, aztán megkérdezi hogy "tali?"..

Nehéz ezekre mit mondani, engem elszomorít hogy nem tudunk egymással normálisan kommunikálni. Óriási lyukak vannak a szociális hálónkon.

De ez alatt a kérdés alatt meglepően sok hasznos, érdemi hozzászólást olvastam, aminek örülök. :)

2020. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Örülnék neki ha egyszer egy ismerősre találnék egy társkeresőn, akit ismerek. Ő rá bátrabban ráírnék hogy kezdjünk egymással valamit :)


De javában ismeretlenek vannak fent. Volt már olyan hogy írtak nekem még képeket is küldött magáról, jól nézett ki, tetszett.

De az hogy ismeretlen, ez nekem teljesen hátráltató tényező.

Nem vagyok rá büszke de nemet mondtam.


Részben az eltűnések a fent leírtak miatt van, szerintem is, és arra akarok kilyukadni hogy az hogy ismeretlen a másik is eléggé beleszól a dologba. Vannak nyilván olyanok akiknek ez probléma, de szerintem a többség nem ilyen. Nem mernek találkozni ismeretlennel és eltűnnek.

2021. jan. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!