Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Társkeresőn lévő melegek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn lévő melegek miért nem mernek találkozni?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, pár hete regisztráltam, de eddig semmi se volt.

Az elején mivel van képem és új vagyok nagyon sokan rámírtak, hogy milyen helyes vagyok, de pár órás beszélgetés után, intim kép csere után egyszerűen eltűnnek.

Van akivel már egy hete beszélgetek, de sosem "ér rá" találkozni meg eltereli a témát.

Idősebbek nagy részének sincs helyük, és csodálkoznak hogy én még ennyi idősen szüleimmel élek, és ide nem jöhetnek.

Van olyan, aki azonnal ismerkedés nélkül dugni akar, és mondjam a címet és értem megy autóval este 8 után...

A legrosszabb pedig, aki hiteget hogy találkozni akar, de mikor megbeszéltük eltűnik, vagy blokkolja a profilom.

Ennyire unatkoznak, vagy ennek mégis mi értelme így?



2020. dec. 27. 19:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
73%

Lehet, bennem van a hiba, de ezért nem szeretem a társkereső oldalakat... sokkal jobban szeretem a személyes találkozásokat, és igen, emberek, létezik még olyan, hogy megismertük egymást pl. a buszon, a vonaton, a boltban, a strandon... stb., elkezdtünk beszélgetni, és mivel megvolt a szimpátia, számot cseréltünk - és bizony azóta is tartjuk a kapcsolatot. Az ilyen ismerkedésnek látom értelmét: nincs helye a kamuzásnak, hisz rögtön láttuk egymást, hogy néz ki, mennyi idős a másik... stb., és ennek szellemében döntöttünk úgy, hogy ismerkedünk. Természetesen így is érhetik meglepetések az embert, de lényegesen kevesebb.


Az ismerkedő oldalakat ezzel szemben egy nagy zsákbamacskának tartom... nem tudod, ki a másik, és bár alapvetően jó lenne egy ilyen oldal célja, sokan - ahogy írtátok is - nem arra használják sajnos, amire kellene, még ilyen pandémiás időszakban sem, amikor pedig ugye pont a személyes kontaktokat kellene mérsékelni. Nagyon sajnálom, hogy ez így van. 28/f

2021. jan. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!