Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha pár nap chatelés után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pár nap chatelés után találkoznék az kapkodás?

Figyelt kérdés

Van a közelben pár srác, akivel ráérnénk, közel is lakunk a városban. Felvetettem 10 perc chat után, hogy elmegyünk-e sétálni, de mondta hogy ez neki túl gyors.


Általában pár nap chat után szoktam javasolni a talit. Mire várjak alapon.


Ez beleférne nektek, vagy kapkodás?



2021. ápr. 18. 17:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Nekem kapkodás, mert azt hinném csak egy gyors menetet akar.
2021. ápr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

De sétát javasoltam, nem szexet.


(Egyébként nem szexre hajtok.)

2021. ápr. 18. 17:57
 3/16 anonim ***** válasza:
2%

Egy férdit akarsz megdugni és azon akadsz fent, hogy nem túl gyors-e?

Uram isten!

2021. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Na meg nem mindenki tudja jól kezelni, hogy mi van ha mégsem jön be az illető. Jobb kicsit előtte beszélgetni és elkerülni kisebb eséllyel a kínos randikat.
2021. ápr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Az egy dolog, hogy te mit akarsz, de 10 perc alatt nem lehet megismerni a másikat annyira, hogy ő is tudja te mit akarsz. Gondolom jobban meg akar ismerni, mielőtt bármibe is bele menne, hozzáteszem helyesen, mert sose lehet tudni ki vagy mi beszél a másik oldalon.
2021. ápr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

De nyílt területen találkozunk és megyünk sétálni.

Vannak fent képeim. Neki is.


Nagyjából bemutatkoztam neki hogy ki vagyok, milyen szakon tanulok stb.

2021. ápr. 18. 18:02
 7/16 anonim ***** válasza:
11%
Az a baj, hogy a melegek nem birjak ki, hogy talin ne legyen min közös kerés, orál. Kanosak, régóta nem volt semmi, így jó séta ismerkedés, de hideg van, felmennek, kis iszogatás és már is rácuppannak. Nekem volt ilyen, és megbántam, azóta első talin nem megyünk fel egymáshoz.
2021. ápr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De nekem eszembe sincs felmenni hozzá. Fel se hoztam. Van itt egy park és egy nagy tó nem messze ahol lakunk. Oda mentem volna ki sétálni vele.
2021. ápr. 18. 18:13
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
En 1-2 het utan szoktam talalkozni valakivel. Minimum az egy het. Eppen azert, mert annyi ido alatt megismerem nagyjabol, leszurom h nem egy elmebeteg, kicsit megismerem a szokasait stb. Utana johet a tali.
2021. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen találkoznék valakivel a nyílt utcán akár 1-2 nap ismeretség után is. Szerintem face to face sokkal jobban meg tudjuk ismerni egymást.
2021. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!