Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha pár nap chatelés után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pár nap chatelés után találkoznék az kapkodás?

Figyelt kérdés

Van a közelben pár srác, akivel ráérnénk, közel is lakunk a városban. Felvetettem 10 perc chat után, hogy elmegyünk-e sétálni, de mondta hogy ez neki túl gyors.


Általában pár nap chat után szoktam javasolni a talit. Mire várjak alapon.


Ez beleférne nektek, vagy kapkodás?



2021. ápr. 18. 17:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Én is a face to face-re mennék.

Úgy látom, hogy tényleg megvan-e az összhang.

2021. ápr. 18. 20:09
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát vannak akiknek a személyes beszélgetés sokkal kézenfekvőbb, és ez érthető is. Chatelgetésben azt ír amit akar, az, hogy tud-e egyáltalán egy épkézláb összetett mondatot összerakni, vagy ismét csak egy életképtelenről van szó, kizárólag személyes tali után derül ki, ahogy a szimpátia is. Ezért nem helyettesíti a személyes kontaktust még egy telefonbeszélgetés sem. Ha úgy érzed, hogy részéről is megvan az érdeklődés, szerintem egy sima beszélgetésre, sétálásra nem mondana nemet, ha valóban ismerkedni akar (hacsak nem túlságosan introvertált- bár ettől még nem lesz feltétlenül a bemutatott életképtelen típus, én is inkább introvertált vagyok pl.). Ha zárkózottabb, azt levetted volna szerintem, de ha hajlik az ismerkedésre, akkor kérdezz rá, hogy mikor lenne neki alkalmas. Arra meg nem mondatja azt, hogy nem tudja , mert az elég feltűnő (hogy akkor minek ismerkedik :D). Ha meg annyira nem vagytok egy hullámhosszon, de amúgy jól elírogattok, attól még maradhattok "face-haverok"...
2021. ápr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
* Szóval most gondolom 1-2 nap az nem olyan tragédia neki, de ha ragaszkodik ahhoz, hogy túl gyors még ez is, akkor ne erőltesd, kérdezz rá egy hét múlva.
2021. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem gyors. Bár mondjuk én csak szexet, szexbarátságot szeretnék fiútól, nem társi kapcsolatot, mert biszex vagyok. De az a tapasztalatom, hogy a sok dumából a végén semmi se lett, csak időhúzás. Aki tényleg találkozni akar, azt nem kell heteken át kérlelni, a talin meg lehet beszélni mindent.
2021. ápr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is célszerűnek tűnik, főleg ha komolyabb dolgot szeretnél hogy minél hamarabb áttérjetek az élő talira. Hónapokig chatelgetve teljesen más kép tud kialakulni az emberekben, volt is erről egy cikk amit olvastam, hogy a karanténos tinder beszélgetőpartnerek jó pár hónap intimebb kapcsolat után nem lépnek tovább, mert csak arra "használták" egymást hogy társaságuk legyen a karantén alatt.


Ha türelmetlenebb vagy és neked nem fér bele, esetleg kérdezz rá nála, hogy miért tartja korainak, beszélj erről vele és mondd el hogy te mit gondolsz. Az őszinte kommunikációval csak jól járhatsz.

2021. ápr. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem nem kapkodás, mert hiába jók a képek és jó a másikkal beszélgetni, ha a személyes kisugárzása nem olyan amilyenre számítasz. Szerintem a randit érdemes egy nyilvános helyen megtenni. Erre alkalmas például egy üdítő mellett beülni egy kávézóba étterembe és beszélgetni egymással, szerintem több hetes csetelés sem ér fel ezzel. Ha férfi vagy minimum, hogy te utazol és az italt is te fizeted. (ez nem mindenkinél egyértelmű)


52éves Férfi

2021. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!