Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gőzben hogy történnek a dolgok ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gőzben hogy történnek a dolgok ?

Figyelt kérdés

Alapból szeretem a gőzkabint, gőzfüdőt, és hallottam ezt azt.

De nem tudom mi hogy működik ott.


42 Bp



aug. 7. 21:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne tudni, hogy konkrétan hogy működik, hogyan szokták csinálni de nem írják le.

Csak annyit, hogy menj el oda és megtudod... Azt én értem de szövegesen az3rt valaki tartalmasabban elmesélhetné hogyann mennek ott a dolgok.

aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
először csak a lábát nyomja neked és ha nem húzod el akkor kézzel elkezd simizni. Nekem így szokták.
aug. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#12 ez érdekes. Azért ha nem egy retkes csöves vagy egy cigány ér hozzám én alapból senkitől nem szoktam elhúzodni...

Nem tartom elviselhetetlennek idegen ember érintését.


De hogy ez ott már azt jelenti hogy tovább is mehet az érdekes.

De legalább ez is egy információ.



Pl ilyen direkt helyeken mindenki pucéran van?

Mi van ha merevedésem van?

El kell takarni vagy akkor már tényleg egyből rámarkolnak?

Ott mindenki előtt? Vagy szopás is van? Odaélveznek a kabinba???

aug. 8. 17:44
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Magnum, Szauna69: mindent szabad, amiben a másik is benne van. Mindenki előtt szopni, dugni, meztelenül merev fasszal lenni egész este, erről szól a hely.

Két szabály van: jakuzziban nem baszunk és nem élvezünk bele és ha valaki nemet mond, akkor nincs további nyomulás.


Rudast, meg a többi fürdőt felejtsük el, azok nem szexre lettek kitalálva és nagyon pórul lehet járni, ha emberedre akadsz (értsd: tele vannak homofób állatokkal).

aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#14 komoly....


Ez elég intenzív élmény lehet.

Néztem mindkét helyen van "csajos" nap is.

Azok mennyire népszerűek ?

Mennyire nézik ki a nőket ?

aug. 8. 22:52
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ez elég intenzív élmény lehet."


A lehetőség adott, de ez nem azt jelenti, hogy mindenki ezt csinálja. Sajnos sok a szégyenlős pasi.


Csajos napon nem voltam, engem csak a fasz érdekel és nehezen viselném a meztelen nők látványát, pláne ha ügyködnek is rajtuk... :)

aug. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!