Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mik történnek pontosan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik történnek pontosan a szexmozikban hogyan műkodik?

Figyelt kérdés

El szeretnék menni Budapesten az egyik szexmoziba.Király utcain g9nd9lkodok.Ennek mi a menete mert még nem voltam.

Tehát be megyek akkor ott egyből lehet venni jegyet és van külön rész a mozinak? Ott ruha nélkül kell lenni? Vagy csak simán be lehet ülni ruhában? Nők is szoktak lenni ? Ott bent mennyi ember van általában? És mennyire nyomulósak ?

Én 18 éves fiú vagyok mennyire lesz fura hogy ilyen fiatalon be megyek mármint a többi vendégnek?


És ha valaki volt már ilyen helyen és írna tapasztalatokat azt meg köszönném.



2022. okt. 14. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha 18 vagy lehet elkérik a személyidet. Egy mini shop, befizeted a beugrót, balra a mozi rész bemész. Bent jobbra kabin szerűségek, balra a moziterem, nem túl nagy hely.

Ruhástól mész be, hogy ott mennyit és hogy veszel le az tőled függ, de többnyire csak "célirányosan" vetkőznek neki (amennyire kell az adott partnerrel).

Nők, párok kevésbé vannak a Király az eléggé meleg hely.

2022. okt. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

Tele van az is öregekkel,meg nősökkel, akik ott csorgatják a nyálukat a fiatalokra.

Gusztus dolga :)

2022. okt. 14. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam még bevallom, de nem is szeretnék.


18 évesen nehogy menj ilyen helyre. Mindenhonnan azt hallom, ami logikus is, hogy öregek, "jobb" esetben középkorúak, gusztustalan ronda kövérek várják a partnereket.


És fiatal és vagy helyes srácra biztos rá akarnának mászni.


Fiatalon nem ilyen élményeket akarsz nyilvánvalóan.


Ha nem akarsz online ismerkedni vannak egész jó partik vagy bárok melegeknek Budapesten.

2023. nov. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!