Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi történne ha...?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történne ha...?

Figyelt kérdés
2021. okt. 9. 03:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt mondanam a munkahelyen egy regota tetszo sracnak hogy "Szia, tetszel, randizni akarok veled"
2021. okt. 9. 03:53
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem meleg akkor lepattintana, ha meleg de nem jössz be akkor is. Szóval mi ezt a távolból szerinted ki tudjuk találni mikor neked kollégád és te beszélsz vele?
2021. okt. 9. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sose beszeltem vele mert masik munkakorbe dolgozik
2021. okt. 9. 05:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodj kicsit előre...mert feltételezem nem tudja a munkahelyed hogy meleg vagy?!

Ha ezt megkérdezed a sráctól,akkor lehet más is megtudja...de ha nem is,akkor is minden nap a későbbiekben is így kell bemenned dolgozni,ahol van az a srác,aki visszautasított.

2021. okt. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sose beszéltetek? Szóval egy random idegenként odamennél és instant randit kérnél?

Én nem vagyok meleg, de szerintem ez szexuális identitástól függetlenül nagyon rossz ötlet:D Ennyi erővel az utcán is odamehetnél random emberekhez:D


Kezdésként inkább szóba elegyedhetnél vele és csak miután megismeritek egymást alapszinten, utána hívd el randizni... mitn egy normális ember:D

2021. okt. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először találj ki egy indokot aminek köszönhetően elkezdesz beszélni vele, és meglátod hogy mi a reakciója rád. Amúgy szerintem ha nem valami elrejtett faluban élsz a isten háta mögött, és a srác jófej és nem a öregebb generációhoz tartozik akkor nem fogja rossz néven venni. De először kezdj vele el beszélni, kérdez tőle valamit és meglátod hogy mi lesz. Ha be válalod akkor akkor kérdezd tőle ha egyedül van. Nekem bejönne ha személyesen hívna engem el valaki randizni.
2021. okt. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!