Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tennél ha 10 évig járnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha 10 évig járnál egy pasival, és már előkészítettétek eljegyzés után a bejegyzett élettársi kapcsolatot és ez történne?

Figyelt kérdés
Ott álltok az anyakönyvvezető előtt és párotok mikor feltennék azt a bizonyos kérdést, mondaná, hogy nem, és kisétálna a teremből.

2022. júl. 28. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szidnám magam, hogy egy ekkora bunkóra szúrtam el tíz évet.

Természetesen ha az a kérdés: nem, nem lenne folytatás. Ha valamiért nem akarná az élettársi kapcsolatot, azt nem ott kellett volna megmondani.

2022. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy ha valakivel 10 éve együtt élek és már az anyakönyvvezető előtt állunk ez nem történhet meg!
2022. júl. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ekkorát tévedtem volna 10 évig még örülnék is hogy nem később derül ki mondjuk mikor öreg és beteg vagyok.
2022. júl. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom úgy lennék mint akit leforráztak, viszont általában ha ilyen történik annak szerintem már van előjele. Az ember ha nemet mond élesben azt nem akkor találja ki. Az egy hosszú folyamat eredménye.
2022. júl. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!