Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 1 órán át tartó orál. Tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 órán át tartó orál. Tényleg én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Új párkapcsolat, 3 hetes. Párom elvárná, hogy mindennap 1 órás orál legyen, és be van sértődve, amiért mondtam neki, hogy te nem vagy normális kicsit szebben megfogalmazva. Imádom a szexet, szeretem az orált, de 1 órán át szopni azért nem akarok folyamatosan... Ő is csinálja nekem, de én elélvezek kb 20 perc után, ami szerintem abszolút rendben van. Azt mondja mindig is sokáig bírta, volt már ebből problémája másokkal. Hát szerintem velem is lesz... Dugásnál nincs ez amúgy, akkor 20-30 perc alatt elmegy, ami teljesen rendben van.

Nyugtassatok meg, hogy nem én reagálom túl, fene akar napi 1 órán át folyamatosan szopni.


júl. 25. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem kell mindenért hisztizni,rakjál be addig valami sorozatot,jobban elmegy az idő közben.
júl. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl, viszont neki vagy engednie kell ebből vagy nem vagytok összevalók.
júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
1 óra??? Sztem én 5 perc után elélveznék 😮
júl. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Ez nem normális 3-10 perc elég.
júl. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Régen rossz, ha már az elején elvárások vannak... Nálunk pont az az egyik alapvető dolog, hogy nincsenek elvárások az ágyban, valszeg ettől annyira jó minden. Mi is csak 1 hónapja vagyunk együtt különben.
júl. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Hát ha cserébe 1 órán át dönget, akkor részemről mehet. :DD
júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

De szopni kell vagy dugja a torkod

Nekem volt egy Palim aki órákig keményen baszta a torkom fuldoklásig es amikor mondtam h ez túl sok kidobott szóval megesik az ilyen…

júl. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Alapvetően az sem normális, hogy neki ilyen napi elvárásai vannak. Más meg ráadásul csak hétvégenként tud találkozni, de még úgy is nonszensz volna ilyen elvárás! Én senkit nem szopnék 1 órán át. Ha neki ez a kapcsolat, akkor távozhat.
júl. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Napi egy óra az éves szinten 365, azaz mintha 2 hónapot végigdolgoznál teljes munkaidőben. Szerintem irreális. Másfelől meg aki bevállalja, hogy szopja a másikat, egyedül ő döntheti el, hogy meddig szeretné csinálni. Szóval már csak ezért is irreális. Ha lenne valaki, akire rá lennék kattanva, akkor heti 2-3-szor szívesen csinálnám 15-20 percig. Én ennyit tudnék jó érzéssel rászánni, mert azért az élet sok más egyéb dologról is szól.
aug. 1. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!