Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Két napja kapar a torkom....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két napja kapar a torkom. Lehet, hogy a túl hosszú ideig tartó mélytorkozás okozza? Meleg/biszex Fiúk, saját tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nem most csináltam először és máskor nem volt ilyen gondom, igaz nem is csinálták még ilyen sokáig.

2023. jún. 14. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

A pollen nem lehet? Most virágzik minden sz@r, én tuti vennék egy antihisztamint a helyedben.


Ha a cumi lett volna, azt szerintem azonnal érezni.

2023. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem lehet kizárni. Hosszabb mélytorkoztatás után nekem mindig órákig, néha akár 1-2 napig is fáj a garatom.
2023. jún. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! #2-es szoktad ilyenkor öblögetni, kezelni a torkodat, vagy csak megvárod amíg regenerálódik?
2023. jún. 15. 08:09
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Mivel nem fertőzéses, vírusos vagy bakteriális okból fáj, hanem fizikai okokból, így nem nagyon tudom, mivel lehetne kezelni (dokitól nem merném megkérdezni...).

De elmúlik. Ha van idő regenerálódni... Nem mindig van.

2023. jún. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2023. jún. 15. 08:47
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
sziaa na jobb már??
2023. jún. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kicsit jobb, de még nem tökéletes. Mézet eszegetek, hátha segít.:)
2023. jún. 15. 09:31
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Siman attol lehet. Nekem legutobb akkor volt, amikor egy fekete sraccal jottem ossze egy alkalom erejeig. Nem volt neki kicsi, de azert nem eletem legnagyobb dakoja volt a szamban, igy siman lemelytorkoztam. Utana viszont felbatorodott, es kb szetdugta a torkomat. 😅 Nem mondom, hogy nem tetszett akkor, de utana egy nappal elkezdtem erezni a torkomon a dolgokat (ami fura, hogy nem azonnal). Olyasmi volt, mintha valami virus miatt begyulladt volna a torkom, de egy picit masabb volt az erzes, emiatt is jottem ra, hogy ja, akkor ezert... 😅 Amugy siman azt hittem az elejen, hogy csak valami megfazasos vagy virusos sztori.
2023. jún. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak az én torkom is szétdugná valaki :) simán megérné a fájdalom utána
2023. jún. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha beleélveznek, attól szokott torokgyulladásom lenni időnként. Pont ezért kb évi egyszer engedem vsak a páromnak. Érzékeny a torkom nagyon sajnos. Pedig izgatna.
2023. jún. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!