Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyhogy ilyen sok kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy ilyen sok kapcsolatban lévő illetve nyitott kapcsolatban lévő van fent Grindr-en és PlanetRomeo-n? Szerintem 10-ből 4 profil valamilyen kapcsolatban van.

Figyelt kérdés
júl. 24. 10:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Ez milyen hülye kérdés, esetleg burkolt társkereső?
júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok a biszex

Mivel az asszonynak nincs farka

És nem is kérik meg őket hogy dildozza esetleg meg őket.

Ez az eredménye.

Meg hát dildót szopni, vagy azzal kefélni, nem olyan.

júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sokan vannak akik melegek, de ennek ellenére heteró kapcsolatban élnek (ennek az okát lehetne vitatni).

Azonban sokan a heteró kapcsolat ellenére velük azonos nemű partnert keresnek...

júl. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Melegeknél is sok a nyitott kapcsolat, vagy az ha az egyik fél fent van. Ismerek egy ilyen párt, ahol mind a ketten unik, de az egyik fél szerszáma túl nagy, így ő szexelhet másokkal is, mivel a párjával nem lehet aktív.
júl. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Biszexeknél egyértelmű a helyzet. Melegeknél is igazán. Jöhet a lepontozás, de többségünk képtelen hosszútávú monogám kapcsolatra.
júl. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Nemrég ismerkedtem meg a párommal, nem Romeón, de mondta, hogy ott is fent van. Mindketten monogám párkapcsolatot kerestünk, ő viszont ezt nem éppen úgy értelmezi, mint én. Eleve megmondta, hogy Romeóról nem törli magát, mert régóta ott levelezik egy haverjával. Bármilyen röhejesen hangzik, ez tényleg igaz. A gond mindössze az, hogy sokkal gyakrabban lép be, mintsem azt az indokként felhozott levelezés indokolná... Hiába írta ki, hogy foglalt, hiába törölte a fotóit, változatlanul feljár sztem naponta, és csak a Jóisten tudja, kikkel beszélget még. Eddig hazugságon még soha nem értem, de sajnos pont emiatt nem tudok maradéktalanul megbízni benne. Nekem evidens volt, hogy miután komolyabbra fordult az ismerkedésünk, felhagytam a további társkeresős jelenléttel, mivel csak ő érdekelt. Ha nem tudnék erről a függőségéről, én lennék a világ legboldogabb embere, mert egyébként teljes mértékben azt érzem, hogy nagyon szeret és tényleg hosszútávra tervez. Nem hiszem, hogy megcsalt, de mi a garancia arra, hogy nem teszi meg idővel? Szóval egyfelől nagyon boldog vagyok, hogy megtaláltam őt, másfelől viszont ezzel igencsak csalódást okozott, mert nem győzte hangsúlyozni a leírásában, hogy neki harmadik ember nem fér bele egy kapcsolatba. Még ha szimplán "ártatlan" levelezéseket folytat is, az is elég nyugtalanító nekem.
júl. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

#6

A Romeo nem csak társ vagy szexpartner keresésről szól. Vannak csoportok különféle témákban, vannak hírek, beszámolók bulikról, összejöveteleket lehet szervezni stb. És persze barátilag levelezgetni is jó.


Garancia nincs semmire, de ha ennyire bizalmatlan vagy a pároddal, az nem túl jó kezdet.

júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Max azért tűnik úgy hogy sok meleg nyitott kapcsolatban van, mert a melegek szokása hogy társkeresőkön élik az életüket. Ha heteró társkeresőre lépnél fel ott is ennyi nyitott kapcsolatban lévő illetőt látnál, mivel az ilyenek rá vannak szorulva az internetes partnerkeresésre (úgy mint a melegek)
júl. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Miért kell a 6-os válaszolót bizalmatlansággal vádolni ?

Teljesen igaza van abban,hogy miért van társkeresőn valaki,ha kölcsönösen úgy érzik megtalálták a párjukat.

Nálunk ez úgy történt,hogy amikor összejöttem az egyik párommal,az első találkozás után,miután úgy éreztük, megtaláltuk egymást - azonnal töröltük magunkat és sehol sem voltunk utána fent.

Megértem a beszélgetést, a barátkozást, mindent megértek. De nem egy Rómeó szintű "izén"...

Nálam is gyanús lenne és lehet, a nagy öröm ellenére már a múlté lenne ez a kapcsolat.

Egy barátomnak fél év után volt olyan, hogy este hallotta a párja telójának a jelzéseit, mert írtak neki itt,ott. A párja is azt mondogatta, hogy nehéz törölni magát és ez ártatlan dolog,stb. Nem volt alaptalan a sejtése,sajnos .

júl. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
#7 Ugyan már... Nem csoporttag, nem érdeklik a bulibeszámolók, mivel melegbulikba nem jár. A baráti levelezésre meg van sok másik platform, ahol nem kell közben az aktuális húspiaci kínálatokat nézni. Megbízom benne, de ez akkor sem egy optimális állapot. Nem nehéz belekeveredni olyan levelezésbe, amiből később hűtlenség lesz. Nálam elvi kérdés, hogy csak rá vagyok kíváncsi és nem akarok továbbra is naponta belépni és ajánlatokat a képembe kapni. Nem szólva a grindr-ről, ahonnan szintén nem törölte magát. Nyilván ott is remek baráti beszélgetéseket lehet folytatni.
júl. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!