Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményeket közvetve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményeket közvetve részt venni megcsalásban? Együtt lennétek olyan férfival, akinek van párja?

Figyelt kérdés

Szoktatok alkalmizni/szex kapcsolatot létesíteni (mondjuk barátság extrákkal) olyan férfiakkal, akiknek közben van párkapcsolatuk (feleség, barát/barátnő)?

Ha igen, nem zavar a tudat, hogy veletek csalja az illető a párját?


Szóval az én helyzetem, hogy találkoztam egy férfival, akinek van élettársa. Mindketten nagyon jól éreztük magunkat. Én alapból nem szoktam csak úgy alkalmizni, de néha azért én is kívánom a szexet és a testi örömöket, vele pedig tök jó volt a hangulat, az összhang, baráti viszony alakult ki mondhatni. De közben bennem van, hogy velem csalja a párját.

Állítása szerint azért, mert a párja egyáltalán nem kívánja vele a szexet, teljesen frigid, nem tud vele erről beszélni a férfi, nem engedi magát sehogy sem. A férfi szereti és már 8 éve vannak együtt, nem akar vele szakítani, de közben neki lennének szexuális igényei, amit a párjával nem tud megélni. Hiába beszélt vele erről többször finoman és durvábban is. Még terápiát is javasolt neki elvileg. De a nő hajthatatlan, szerinte így normális, neki így jó. Tudom ez nem menti fel a férfit, ettől ez még megcsalás. Én próbáltam meggyőzni, hogy beszéljen a párjával őszintén, és kérje az engedélyét, hogy másokkal is lehessen együtt a szex miatt, mert ez nem helyes. Fordított helyzetben nekem sem esne jól. De nem akar vele erről beszélni, mondván úgy sem értené meg. Sajnálom nagyon a helyzetet, de közben én rosszul érzem magam.



júl. 23. 14:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Sose csinálnék ilyet, sose csalnék meg senkit és sosem lennék az akivel valaki megcsalja a párját.
júl. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%

Sok ilyen megkeresés van nálam.

Alapból kihagyom meghagyom másnak a lehetőséget.

Biszexeket nem kedvelem mert mind ilyen hejzetbe van amit leírtál, azt se hidd el neki amit kérdez.


Meg fogad tapasztalni

Melegnek biszexel nem szabad ismerkedni.

júl. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Én sem csalnám még sose a párom, inkább megbeszélném vele, ha gond van.

Ez a srác amúgy tök rendes, jófej, jól éreztem magam vele, azóta is érdeklődik mi újság velem. De mégis bánt a dolog 😔 közben pedig kívánom is...

júl. 23. 14:30
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Azert ne vicceljunk mar, 8 eve nincs szex kozottuk, ugy hogy a srac meg kivanja, es parkapcsolatnak hivjak??? Ok lakotarsak inkabb…


Van egy jo baratom, akinek sikerult egy harpiat elvennie. Zatonyra is futott a kapcsolatuk, de nem valtak el. Nem szexeltek ok sem mar 2 eve, a srac fel eve mar kulfoldon dolgozik, az asszonnyal nem is beszelt amiota kint van, csak utal nekik egy szemmel lathato osszeget havonta. Kulfoldon ezerrel csajozik, de akkor most O megcsalja a feleseget??? Papiron lehet, de ez egy zatonyra futott kapcsolat mar regota, ezert gyakorlatilag nem csal meg senki senkit a velemenyem szerint.


Sajnos rengeteg ilyen eset van, ezert ne itelkezzunk mar azonnal!

júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Elvileg a férfi 2-3 évig bírta türtőztetni magát, de utána elkezdett kalandozni. És elmondása szerint szereti a nőt, együtt élnek. Emiatt bánt a dolog. És nem akar vele erről beszélni. Nem értem az ilyet, egyszerűen nem értem. Pedig én semmi rosszat nem teszek?? Csak jól érzem magam, mert független vagyok, de közben mégis engem bánt a dolog
júl. 23. 15:12
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az azért elég gyenge jellemre vall, ha eddig nem beszélt a nővel….
júl. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

Pont a mai nap tiltottam le egy NAGYON helyes kíváncsi hetero 25 éves csávót pont ezek miatt. Kicsit kutakodtam utána, nem elég óvatos, a neve alapján simán megtaláltam a közösségi médián... Felesége és 1 éves lánya van. Amint ezt szóvá tettem neki egyből bepánikolt. Még nagyon gondolkodom arról, hogy a screenshot-okat elküldöm a feleségének, szegény jobbat érdemel. Vagy lehet inkább ki kellene maradnom belőle, magam sem tudom.

Mindenesetre kár a csávóért, mivel tényleg nagyon jól néz ki, mondjuk ez nem minden... Igaz az a mondás, hogy hiába fényes kívülről az alma, ha belülről rohadt.

júl. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Az első barátom kapcsán ugyanez a kérdés merült fel bennem. Végül is belevágtam vele. Én úgy rendeztem el magamban a kérdést, hogy amit tőlem kap, azt a feleségtől nem kaphatja meg. Azért azt is tisztáztuk, hogy nem szeretnék közéjük állni, és azt sem szeretném, ha ő hagyná el miattam a családját. Lehet, hogy ez csak önámítás volt, de eltartott vagy tíz évig. Azért nem mondanám, hogy csak szex volt, mert jártunk együtt moziba is, színházba is.
júl. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Huu nekem egy ilyen ál/hamis-kapcsolat nem menne, mint neked utolsó.

De értem, amit mondasz. Nyilván ez a férfi, akiről beszélek, szintén nem kap meg minden (vagyis szexuálisan semmit) otthon. Elvileg beszélt a barátnőjével már sokszor, még az elején, de a nő ellenállt. Vagyis a nyitott kapcsolat nem merült fel. De én nem akarok közéjük állni és beleszólni más magánéletébe.

júl. 23. 17:12
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp.
júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!