Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek mi a véleménye a megcsal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye a megcsalásról?

Figyelt kérdés
Ti csaltátok meg a párotok vagy titeket csaltak meg? Miért tettétek? Esetleg volt olyan hogy nem derült ki?

2021. jún. 10. 13:23
A kérdező szavazást indított:
Elítélem
Nincs vele bajom de nem csinálnám
Csinálom rendszeresen
77 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%
Csaltam már meg, mert ez a fétise
2021. jún. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%
Az olyan ember nem ember
2021. jún. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
58%
Harmadik fél vagyok, nem hitegetjük egymást, összejárunk és kész. A legtöbb esetben el kellene válni, de csak azt viszik, aki alapból is vihető...
2021. jún. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
67%

Kicsit álságos lenne elítélnem a dolgot. Én úgy jöttem össze a párommal, akivel már együtt lakunk, hogy velem csalta meg a pasiját.

A vélemnényem az, hogy a megcsaláshoz két ember kell. Az a kapcsolat nem túl stabil, amiben ez megtörténik.

2021. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként: ha olyan értéket találsz ami igazán fontos neked, ne szarj bele. Ha azt érzed másfelé mennél akkor inkább lépj ki, gusztustalan amikor olyan valakivel keverednek a testnedveid akivel te nem kevernéd, pl másik férfi. és hasonlóan állok a nőkhöz amit én nem viselnék jó érzéssel azt én sem szeretném okozni. maradi egyszerű ember vagyok, nincs swinger, félrekuki, hármas négyes stb. Aki kettős életet él annak meg nem igazán halad az élete semerre
2021. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
48%
Undorító dolog. Aki ilyet tesz, az lelkileg gyenge.
2021. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
72%

Véleményem szerint a "megcsalás" egy nehezen definiálható dolog.

Különbséget tennék egy céges bulin részegen megdugott, másnap megbánt dugás, egy érzelmi válságban egymásba bolonduló rövid ideig tartó viszony, mely beigazolódik, hogy nem is arról szólt, aminek gondolták, illetve egy hónapokon/éveken át az élettárs/házastárs háta mögött folytatott viszony között.

Nem azt mondom, hogy a fentiek között bármelyik is szerencsés, de mégis nagy különbség van mindhárom között.

Azt gondolom, elég baja van annak, aki beleesik egy viszonyba a harmadikkal. Mindenképp meg kell vizsgálnia (neki és nem másnak) a kapcsolatát illetve a saját értékrendjét, mit miért tesz.


Szerencsés az, aki sose esik bele a fenti szituációk egyikébe sem.


Arról nem is beszélve, hogy egy harmadik személy nélkül is meg lehet csalni a másikat... pl leélni vele úgy egy életet, hogy nem tiszteljük, szeretjük úgy, ahogy megérdemelné azt.



40f

2021. jún. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
21%

Nem kéne összeházasodni meg gyerekeket csinálni, és akkor simán szét lehetne menni, ha probléma van, megcsalás helyett.

Fiatal korban, amikor még nem köt össze a közös ház/lakás, gyerekek, hitel, akkor jobban elítélem. Miért nem lehet egyszerűen szakítani?

Idősebb korban már neccesebb. Remélem, lassan kinő a társadalom a monogámia normalizálásából, mert az emberek 99%-a NEM MONOGÁM. Dédöreganyámat ugyanúgy megcsalta a férje, lett is belőle gyerek. Hiába romanticizáljuk a múltat, hogy "jaj régen le tudtak élni egymás mellett 50 évet az emberek hűségben, jóban-rosszban", még akkor se volt ez igaz. Manapság meg, amikor folyamatosan zúdul az emberekre a szexuális inger, még nehezebb elnyomni az ösztönlényt magukban.

Írom ezt úgy, hogy sose csaltam meg senkit, és lassan 10 éve, középiskolás korom óta kapcsolatban vagyok. Azt viszont el nem tudom képzelni, hogy a párom se csalt meg engem, és igazából nem is annyira érdekel.

2021. jún. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

A harmadik vagyok. A nő undorodik a férjétől ezért kur félre.

Miután megtudtam a körülményeket szakítottunk mert lelkifurdalásom volt. A nő azonnal rárepült egy másik pasira.

Szerencsétlen férje kora reggeltől késő estig dolgozik, programozó, rengeteg pénzt keres.

Fizeti a hiteleket és mindent ami az asszonynak kell, kocsi mégegdrága fotós cuccok, kozmetika, fodrász stb.

Aztán este, amikor oda akar bújni a férj akkor depis, fàj a feje és egyéb kifogàsok, csak szex ne legyen.

Azt majd adja annak aki semmit nem tesz érte.

2021. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szavazat kimaradt, hogy elítélem, de talán képes lennék megtenni.


Elítélem, de volt már akivel úgy éreztem, meg tudnám csalni páromat. Aztán nem tudom a konkrét helyzetben is így vélekednék-e.

2021. jún. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!