Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek mi a véleménye a megcsal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye a megcsalásról?

Figyelt kérdés
Ti csaltátok meg a párotok vagy titeket csaltak meg? Miért tettétek? Esetleg volt olyan hogy nem derült ki?

2021. jún. 10. 13:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
86%

Kétszer már csaltam meg valakit életemben, egyik sem volt jó kapcsolat, bár ez nem mentség.


L

2021. jún. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
31%
Azok akik képesek megcsalásra gerinctelen férgek akik túl gyávák kilépni a kapcsolatból
2021. jún. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
61%

"Ti csaltátok meg a párotok vagy titeket csaltak meg?"

Volt már rá precedens pro is, kontra is... nincs túl nagy jelentősége szerintem, léteznek jóval nagyobb problémák is...

"Miért tettétek?"

Önbizalom-tuning, mondjuk... alkalom szüli az alkalmast.... így alakult...stb, stb:))

"Esetleg volt olyan hogy nem derült ki?"

Tudtommal nem volt ilyen, legalábbis az én oldalamról biztosan nem, de gyanús, hogy a párom oldaláról se. Nem lett volna semmi értelme eltitkolni.


#12 "Azok akik képesek megcsalásra gerinctelen férgek akik túl gyávák kilépni a kapcsolatból" - már bocs, de ez hülyeség, miért akarnánk kilépni a kifejezetten jó kapcsolatunkból??? - ahol még ezt a témát is simán meg tudjuk beszélni egymással...

2021. jún. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
74%
Az a baj ezzel a kifejezéssel,hogy abszolút nem megfogalmazható és kézzelfogható dolog… Mindenki vagdalózik olyan nagy szavakkal mert gerinctelen,vagy hazug kretén aki ilyent meg mer tenni stb. De kérdezem én hogy miért történt meg ilyen?Vagy mi vezérelte arra hogy megtegye?Vagy sorolhatnám,és az a baj hogy sosem egy ember tehet róla mert ehhez két ember kell… Persze csúnya dolog attól aki ilyent tesz,de had döntse már el az adott személy hogy magára vetve mennyire szégyenletes amit tett!Kinek mi köze hozzá???Rohadtul elmebeteg ez a világ,egy ki forgatott szennyesláda és még finom voltam.Ez eddig is volt csak tabuként kezelték,ma már nagyon is elterjedt…Nem védek senkit sem,én sem tettem meg ilyen lépést a párommal szemben,de nehogy idegenek mondják már másra hogy milyen gerinctelen féreg vagy mert félreléptél… Miért akkor aki ezt mondja másnak ő maga micsoda??? Hagyjuk már ezt….
2021. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
44%
😂😂😂 a megcsaláshoz csak az az egy gerinctelen féreg kell. Ha arra gondolsz, hogy a párja okot adott rá, arra az a megoldás hogy kilépsz a kapcsolatból, nem az hogy megcsalod, na pá
2021. jún. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
32%

#14

A végén ez az "aki mondja másra az mondja magára" nagyon jól leírja az értelmi szinted

2021. jún. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
65%
Az èn testem. Azt csinàlok vele amit akarok. Senkinek semmi köze hozzá. A testemmel szabadon rendelkezem.
2021. jún. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
33%
Persze hogy azt csinálsz. Csak ne lepődj meg ha olcsó kur.vanak gondolnak cserébe😉
2021. jún. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Több barátnőm is megcsalt már, ezért teljesen elítélem, ha valakit a háta mögött megcsalnak.

Én csak úgy szexeltem más lánnyal, hogy az állandó barátnőm tudott róla, mert az exemhez visszajártam még pár hétig. Szóval mind az ex, mind az új barátnő tudott a másikról. Szóval ezt senki nem tekintette megcsalásnak.

2021. jún. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
73%

Én csaltam már neg a volt páromat.

Én voltam a hibás, mert csupán a kíváncsiság hajtott, hogy milyen lehet másik nővel a szex? Nem derült ki.

Más miatt romlott meg a kapcsolat.

Nem érdemelt meg, hogy azt tegyem vele.


Aztán visszaadta a sors nekem a bűnömet, mert az utána lévő párom csalt meg engem. Véletlen derült ki.

Megérdemeltem!

2021. jún. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!