Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akik párkapcsolatot szeretnéne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik párkapcsolatot szeretnének és keresnek, raktatok ki a profilotokba vagy küldtök félmeztelen/lengébb, ruha nélküli képet (is)?

Figyelt kérdés

Tehát a kép(ek)nek nem kell teljesen meztelennek/intimnek lenni(ük). A lényeg, hogy szándékosan, tudatosan raktok/küldtök ilyet képet, és azért valami látszódik a testetekből, mondjuk ha egy nyitott ingben vagytok is annak számít.


Illetve fontos, hogy komoly párkapcsolatot szeretnétek és emiatt (is) ismerkedtek.



júl. 21. 09:03
A kérdező szavazást indított:
Igen, raktam ki
Nem, nem raktam ki
Amúgy sincs kinn rólam kép, de szoktam küldeni ruha nélküli képet
Nincs kinn rólam kép, de nem is szoktam küldeni ilyen jellegű képet
22 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Komoly kapcsolatban is fontos, hogy passzoljanak az ilyen igények is, így megy a kép.
júl. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Aki ilyet tesz, az szerintem nem gondolkodik komolyban. Persze, szokták mondani, a külső megfog, a belső megtart. De ha holnap jön egy "szebb" srác, akkor azért majd dobja is az előzőt?
júl. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
"Aki ilyet tesz", mármint, profilképnek aki kitesz.
júl. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Én simán kiraktam felsőtestes képet, sportolok szóval miért ne, nem érdekel ki mit gondol. Mindig azok a melegek kötnek ebbe bele akik évek óta szinglik és nem volt életükbe 1x se normális kapcsolatuk. Érdekes, nekem ilyen képekkel is összejött simán, ők meg azóta is társkeresőn rohadnak évek óta.
júl. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Utolsónak üzenem, én vagyok az aki évek óta szingli és nem volt még 1x sem normális kapcsolata. Mondjuk nehezíti a helyzetet, hogy eléggé vidéken élek és itt kevés a komoly jelentkező.

Érdekes, hogy akkor neked csak azért jött össze, azért vagy népszerű, mert jó tested van és emiatt keresnek meg?

Úgy gondolom nekem is jó alkatom van, kaptam már pozitív visszajelzést, én is kondizok. De egyszerűen nem érzem helyesnek, hogy ha hagyományos párkapcsolatot szeretnék, akkor nem a testemet kéne mutogatni. Ez inkább elvi dolog. Ha raknék ki ilyen "szexibb" képet, inkább csak a szex miatt és a testem miatt keresnének meg és akarnának velem ismerkedni. Erre pedig nincs szükségem. Akkor inkább maradok egyedül és várok többet olyanra, aki szintén komolyan gondolja és nem hivalkodó, nem nárcisztikus, csak azért, mert kondizik.

júl. 21. 10:51
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Nem tettem ki es nem is fogok.

Nem alkalmi kapcsolatot keresek.

júl. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként, ha valaki tényleg ki van tesizve, rendszeresen sportol, azon félmeztelen fotó nélkül is fog látszódni, hogy törődik a testével
júl. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem teszek ki félmeztelen képet.
júl. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

Mikor még fent voltam társkeresőkön, nem volt kint képem. De azonnal küldtem,arcképet is, egész alakosat is. Ruhásat,természetesen.

Mégis lett párom, sőt az eddigi legszebb kapcsolatom abszolút vakrandiból indult,mégis három év lett belőle.

Ja, sosem érdekelt,most sem,hogy ki van tesizve,vagy nem. Izmok és mosolyok nem tudnak meghatni, a szív és a lélek annál inkább.

Aki pedig komoly kapcsolatot akart és mégis farok,vagy fenék képet küldött,attól azonnal elköszöntem. Nem erre volt nem erre van igényem.

júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon szexi tud lenni,ha a farka csak az enyém,én láthatom,nem közszemle.
júl. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!