Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miben aludjak a barátnőmnél?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben aludjak a barátnőmnél?

Figyelt kérdés

Igazából hivatalosan nem vagyunk együtt, csak ilyen "ismerkedési fázisban" tengődünk. Szexre nem igazán számítok, ezért nem szeretnék semmi űberszexi, harisnyás, csipkés fehérneműt és társait, inkább valami kényelmeset, közepesen takarót (röcidnaci, valami szép lenge póló pl), ami egyszerre hétköznapi, tehát nem riad el, ha meglát, még is azért megkapó.

Van valami ötletetek? :)



2017. máj. 15. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
"röcidnaci, valami szép lenge póló " Leírtad miben szeretnél lenni.:)
2017. máj. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért egy rövidnaci meg egy lenge póló nagyon átlagos és szerintem cseppet sem szexi :) Ezért csak példának hoztam fel
2017. máj. 15. 12:39
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
olyan rövid lenge póló amiből majdnem kilátszik a melled alja?
2017. máj. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ahhoz nagy és kerek mell kell :D
2017. máj. 15. 12:51
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Gombos pizsama felső; ha hosszú, akkor elég is, ha rövid, akkor tanga, vagy francia bugyi.

Nem vagyok LL, hanem F, de ha egy lány az én ágyamba így jönne (pizsi 2 felső gombja kigombolva), akkor csalódást kéne okoznom neki, amikor "szexre nem igazán számított".

2017. máj. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fel egy hosszabb pólót vagy vannak a kényelmes pamut hálóingek aztán előtte told le a bugyit,hátha beindul.:)21/L
2017. máj. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. máj. 15. 13:51
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Én a barátnőmmel is meztelen alszok.
2017. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy fekete hálóinget ajánlok,de azért ne valami nagyisat,mondjuk egy spagetti pántos,combközépig érőt.
2017. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Fekete (nem csipkés) francia bugyi, fehér póló. :) A póló lehet átlag, lengébb. A bugyi kompenzálja úgyis a póló egyszerűségét, még sem tűnik direktnek, hiszen sokan alszanak fehérneműben. Sok sikert! :)
2017. máj. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!