Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Anya nem engedi, hogy a...

Anya nem engedi, hogy a barátnőmnél aludjak. Mit mondjak neki, miért nem tudok nála aludni?

Figyelt kérdés
A barátnőm meghívott hozzájuk aludni, de anya nem enged el, mert fél órányira lakok tőlük. Azt nem szeretném mondani a barátnőmnek, hogy azért nem megyek, mert "anya nem engedi". Mit mondhatnék neki?
2014. júl. 21. 12:22
 1/9 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
58%
Az anyud nagyon hogyismondjam szemét és a fiára nemgondol tehát valahogy mond neki szerintem hogy áhh nehéz helyzet tehát valahogy beszéld meg anyuddal de most télleg sakkban vagyunk :/ fél ora az semmi amugy probálkozz
2014. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy. Mert mondjuk az édesanyád nem akarja, hogy felcsináld a csajt. Tudod, terhes lehet, és akkor te vagy lepattansz, mert nem kell egy gyerek, és akkor a kiscsaj kibukik, esetleg kikaparja a szemeidet, hogy elhagytad egy gyerekkel, vagy nyelsz egyet, és eltartod majd a gyereketeket.
2014. júl. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondd csak meg nyugodtan, hogy anyukád nem engedi, mert fél, hogy terhes lesz.
2014. júl. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Beszéld meg anyáddal, hogy akkor a barátnőd aludjon nálatok. Hátha azt megengedi.
2014. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Héhéhé! És ha a kérdező lány? :-D


Mondd meg neki nyugodtan, hogy anyukád nem engedi, mert szerinte fél órányi távolság nem sok. Egyébként én beszélnék anyukámmal is, hogy miért nem engedi konkrétan...

2014. júl. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

aztan majd csodalkozik ha hazudsz neki...

okos felfogas, mert ha annyira akarja a leany akkor is csak este 10 utan lehet csinalni ugye?

2014. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De miért gondoljátok, hogy a kérdező fiú? Egy lánynak is van barátnője. Sehol egy fél utalás sincs arra, hogy a kérdező fiú és arra sincs, hogy az anyja azért tiltja az ott alvást, mert fél, hogy etye-petye lesz.


Kérdező, lehet, hogy még fiatalnak gondol az anyukád.

2014. júl. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amikor olvastam a kérdést, nekem az jött le, hogy a kérdező lány :D

Ha leírnád a nemedet, akkor többet tudnánk segíteni.

2014. júl. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor szerintem beszéld meg anyukáddal, hogy konkrétan miért nem engedi. Magyarázd el neki, hogy te miért szeretnél ott aludni a barátnődnél, hogy miket csinálnátok, stb., és kérdezd meg, hogy szerinte ez miért rossz. De ne kiabálj vele, vagy ilyesmi, csak értelmesen, kulturáltan beszéljétek meg. És ha így se enged, akkor mondd meg a barátnődnek az igazat. Ha igazi barátok vagytok, akkor nem fog kiröhögni amiatt, hogy nem engednek el a szüleid. Az sokkal rosszabb, ha hazudsz neki arról, hogy miért nem mész. :)
2014. júl. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!