Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehet újra élvezni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet újra élvezni a szexet egy fájó szakítás után?

Figyelt kérdés

Már néhány hónapja szakítottunk a volt párommal, és egyszerűen nem élvezem, nincs kedvem szexelni senkivel.


Amikor kanos vagyok folyamatosan az jár a fejemben, hogy mennyire élveztem az exemmel, milyen fantasztikus élmény volt, és hogy úgysem lesz már sosem olyan jó a szex, mint vele volt.


Pedig nem szeretnék már visszamenni hozzá, mert nem volt egészséges érzelmileg a kapcsolat, és ő úgy is már egy ideje mással van...


Ti szakítás után, hogyan kezdtetek el újból élvezettel szexelni? Mennyi időbe telt? Szívesen olvasok különböző tapasztalatokat!



júl. 14. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne erőltesd most a szex témát, ha kívánod, verd ki, de koncentrálj alapból másra.

Menj el futni, úszni, a mozgás segít. Vagy ha van haveri kör, akkor vmi csapat sport? Focizni pl?

júl. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nekem 2 éve senkim nincs, szex sincs és én teljesen jól bírom, én nem is masztizok, sose vagyok kanos. Bár igen nekem marha nehéz volt az utolsó tanítási év nekem mert volt barátom osztálytársam volt és így találkozni vele mindennap, és akkor még kívántam volna vele a szexet, de nem volt semmi nyilván kettőnk között.


21/L

júl. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaj, most látom homo kérdés akkor bocsánat nem ide tartozik

2-es voltam

júl. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne a szex legyen most a fejedben,és ne azzal azonosítsd a következő leendő kapcsolatod.Inkább próbálj meg egy erős érzelmi alapokon nyugvó kapcsolatot kialakítani.legyen az érzelmi feltöltődés időszaka most neked.
júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha az exed már egy ideje mással van, akkor elég hamar túltette magát.

Általában az sínyli meg jobban a szakítást,akit elhagynak és aki jobban szerette a másikat / saját tapasztalat.

Nem szabad azt mondani,hogy senkivel nem lesz olyan jó,mint vele volt, mert nincs két egyforma ember.

Még nagyon friss időben a szakítás,megértelek maximálisan. Anno pár éve,mikor szakítottunk,olyan traumának éreztem,hogy három és fél évig el nem tudtam képzelni,hogy akárcsak megöleljek valakit. Aztán elmúlt,mert minden elmúlik, a rossz érzések is.

Nálad is így lesz és hidd el,hogy lesz majd olyan akivel érzékien és szeretettel fogsz összebújni és szeretkezni !A következő pároddal !

júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, és a tanácsokat! Akkor ezekszerint nem gond, ha most egy darabig nem szexelek senkivel, hanem mással kötöm le magam...

Csak olyan fura, hogy sok melegnek egy párkapcsolat végét egy ilyen "hoe phase" követi, és akkor random összevissza kefél mindenkivel. Valamiért nekem erre nincs igényem.

Attól is félek, hogy máshoz már nem fogok tudni kötődni, nem fogom tudni igazán szeretni, de remélem igaza lesz a #5-nek és idővel ez is változni fog! :)

júl. 14. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!