Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudom udvariasan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom udvariasan megmondani egy meleg fiúnak, hogy értse meg hogy heteroszexuális vagyok, és nem tudom viszonozni az érzéseit irántam?

Figyelt kérdés

Egy meleg srác szerelmet vallott nekem, de én nem vagyok meleg. Megmondtam neki, de nem igazán vesz róla tudomást. Rendszeresen felhív, folyton keresi a társaságom, a facebookon üzenget és jelölget. Kínos a dolog, a barátaim kinevetnek, stb.

Nem akarom megbántani, mert nyilván a szerelem nem egy szándékos dolog, de valahogy mégis meg a tudomására kellene hoznom, hogy hagyja ezt abba. Mit mondjak neki?



júl. 5. 08:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a legegyenesebb dolog az lenne, ha ráírsz és közlöd ezt vele. Venni fogja a lapot.
júl. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%
Miért hiszed azt, hogy tetszel neki? Ti heteró pasik miért hiszitek azz, hogy minden meleg titeket akar? Nem kis egoizmusra vall.. Miért gondolod, hogy meleg a srác egyáltalán? Egyébként pont, hogy a melegek óvatosabbak az előítéletek miatt és ezért a sajátjaikkal ismerkednek csak.
júl. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem lehet, hogy összekevered a barátkozást az udvarlással? Ha rád köszön egy meleg, azt is molesztálásnak veszed? Nem túl hihető történet.. A melegek általában pont, hogy titolni akarják a másságukat, nem közszemlére tenni.
júl. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Mégha fáj neki akkor is képbe kell tenned. Menjen oda ahová való. Mondd meg neki hogy nőket szeretsz (ha igaz) és soha sem leszel szerelmes férfiba, keressen mást.


Nem baj ha fáj neki, elmúlik és több ideje lesz mást keresni

júl. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Közöld vele határozottan, de korrekt módon még egyszer és utoljára. Ha továbbra is nyomul, letiltod, és kész.
júl. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#2 #3 Ha végigolvastátok volna kérdésem akkor láttátok volna, hogy megmondat nekem, hogy szerelmes belém. Már amikor megmondta, akkor közötem vele, hogy tudja jól, hogy én a nőket szeretem és nem tudom viszonozni az érzéseit. Ennek ellenére újra és újra próbálkozik.


A gond az, hogy munka miatt szinte minden héten találkozunk, így is ismert meg.

júl. 5. 10:24
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindenekelőtt : marha jó fej vagy, hogy nem orrbavágtad, hanem megpróbálod itt beszerezni a humánus megoldást a "problémára". Végtelen köszönet ezért!


Ahogy te is leírtad a szerelem az szerelem, azt nem lehet belülről szabályozni, csak kicsit terelni.

Szóval ez belső tapasztalás, és a melegeknek ezt duplán meg kell tanulniuk, mert a hetero nem az duplán jelent NEM-et.

Szóval ahogy az előttem szóló mondta határozottan közlöd a sráccal, hogy ébredjen fel, nincs esélye mert hetero vagy. Ha még mindig próbálkozik, akkor le kell tiltani ameddig a fejében túlcsorduló szerotonin, dopamin, és noradrenalin mennyisége lecsillapodik egy normális szintre, és a neuronjai képesek a valóság érzékelésére >>>> mert most (miattad) rózsaszín ködben drogozik....

júl. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
6# Ha ennyire zavar, akkor válts munkahelyet... Egyébként én ezért se merek ráírni senkire se, mert félek, hogy zaklatásnak venné. De így meg nem lehet élni. Vagy lehet, de szar..
júl. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a szemébe, vagy írd meg neki. 8-as voltam.
júl. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 -remete- ***** válasza:
79%
Öszintének kell lenni tárgyilagosnak. Amugy meg mit számít ki mit gondol? Nekem van meleg barátom. Fészen szét szivexskezzük egymás posztjait. 🤣🤣
júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!