Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok hogy mondtátok el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok hogy mondtátok el?

Figyelt kérdés

Hogyan mondtátok el az akkori párotoknak, hogy melegek vagytok és ezért akartok szakítani?

Kort is írjatok légy szíves



máj. 26. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Én csupán annyit mondtam, hogy elbizonytalanodtam a kapcsolatunkban, úgy érzem nem ő az igazi számomra, és azt hiszem mást szeretek. Ezzel elköszöntem és ennyi volt. Nem részleteztem hogy egy fiúban szerettem bele.

30/F

máj. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Sehogy, mivel sohasem voltam kapcsolatban nővel. Egyébként akik ilyen helyzetben vannak, általában a szájukkal szokták elmondani.


Kor.

máj. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Sehogy

Ő mondta nekem

máj. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Mondd meg neki, hogy "nincs meg benne az a "PLUSZ", amit keresel".

[link]

máj. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
Nokent mondom, csak mondd meg neki, hogy meleg vagy. Kevesbe fog fajni neki, mert igy tudja, hogy nem o maga volt a gond, hanem a helyzetetek. Megmondod, hogy megprobaltad, hatha biszex vagy, de nem igy van...
máj. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!