Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem tudok azonosulni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok azonosulni a melegek nagy részével, vagy miért van az, hogy nem vonzanak a femininebb férfiak?

Figyelt kérdés

Aktív vagyok, aki párkapcsolatban él. Akarhányszor láttam/látok egy femininebb pasit, aki tesz is róla, hogy melegnek nézzen ki, mindenki tudja róla hogy meleg, afektál is mellé, attól valahogy kiráz a hideg. Párom pl teljesen normálisan öltözik, nem afektál, egyszerűen csak a férfiakat szereti, a nőket nem.


Másban is szokott ellenszenvet kiváltani, ha az adott illető femininebb, vagy szimpán cska az a megoldás, hogy ne foglalkozzak ilyenekkel, ne nézegessek, hiszen amúgy is ott van nekem a párom.


Amúgy mielőtt valakiben a kétely megjelenne, nem, nem keresek senki mást, de nagyon sok meleget követek instán, de csak nézegetem őket.



júl. 4. 12:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Sosem tetszettek ezek a kirakat pacakok. Ezek a faszik tudjak a leginkabb megbantani az embert, igazi tuskok, nekem nem is kell adonisz, sosem szokeherceget vartam..:)


9#

júl. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%

A "nem adonisz "- ok között vannak az igazi értékek,kincsek.Főleg a szeretet! Ami azt hiszem az életben a legfontosabb, minden más pótolható,helyettesíthető..


# 10

júl. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Igen a macis testalkat meg az, hogy férfias masszív.

Szakáll vagy borosta a férfias kinézet és aktív az nagyon bejön :)

júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is rosszul vagyok tőlük. Pl valamelyik nap metrón láttam egy hát nem tudom, nevezhetem srácnak? Mindegy egy valakit akin kb rövidebb nadrág volt mint amit valaha csajon láttam, tipikus ilyen feminim akármi, én nem értem, hogy az ilyen emberek hogy tudnak kimenni az utcára? És akkor rinyálnak hogy beszólogatnak nekik...
júl. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Az utcán férfias vagyok, semmi affektálás vagy egyéb hasonlók. Viszont a négy fal közt szeretek női fehérneműkben, ruhákban lenni. Sajna ez a fajta kettősség sem jön be sok aktívnak
júl. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Én passzív vagyok, és nagyon nem jön be a feminin kinézet, én magamról meg a páromról sem lehet megmondani hogy melegek vagyunk.


21/f

aug. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

4

"Homofób mindíg az akiben ott a biszexualitás."

Ez is csúnya általánosítás. Volt olyan osztálytársam, akit csőlátású hülyeségek tettek homofóbbá. Engem nem lehetett melegnek gondolni, valahonnan megtudta, normálisan kikérdezett, onnantól másképpen látja a világot.

szept. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!