Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem tudok azonosulni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok azonosulni a melegek nagy részével, vagy miért van az, hogy nem vonzanak a femininebb férfiak?

Figyelt kérdés

Aktív vagyok, aki párkapcsolatban él. Akarhányszor láttam/látok egy femininebb pasit, aki tesz is róla, hogy melegnek nézzen ki, mindenki tudja róla hogy meleg, afektál is mellé, attól valahogy kiráz a hideg. Párom pl teljesen normálisan öltözik, nem afektál, egyszerűen csak a férfiakat szereti, a nőket nem.


Másban is szokott ellenszenvet kiváltani, ha az adott illető femininebb, vagy szimpán cska az a megoldás, hogy ne foglalkozzak ilyenekkel, ne nézegessek, hiszen amúgy is ott van nekem a párom.


Amúgy mielőtt valakiben a kétely megjelenne, nem, nem keresek senki mást, de nagyon sok meleget követek instán, de csak nézegetem őket.



júl. 4. 12:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Én még csak azt sem állítanám, hogy a melegek nagy része annyira feminin lenne, persze nem élesek ezek a határok, összemosódnak, bár személy szerint nekem csak egy bizonyos határig jön ez be. Magyarán egyéni preferencia kérdése. Az is nyugodtan kijelenthető, hogy egy Whisperton-féle jelenség sokakat, sőt, a többséget irritálja.
júl. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Engem is kiráz tőle a hideg. De azoktól is, akiknek az egyedüli szabadidős tevékenységük a gyúrás, hogy aztán nyáron pózolhassanak egy szál tangában, gyüjtve a likokat.
júl. 4. 13:10
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez megint hasonló kérdés, az exhibicionizmust sem kedvelem. Jó, van a gyúrás mögött munka, szerencsés esetben csak munka, de a magamutogatás része nekem akkor is visszatetsző.
júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Aktív vagyok párom fúl passzív.

Mindketten tik-tokot fogyasztunk. Mikor nekem bedobja rögtön tovább pörgetem

Nem is rak be nekem ilyesmi tartalmat már.

Páromat szintén irritálja Wisperton és társai, neki egyfolytában tele van az oldala velük - mert nézi őket, idegeskedik rajtuk - foglalkoztatja őt és az utcán is megnézi őket, én észre se veszem vagyis nem érdekel.

Mondtam neki biztos azért mert így szeretnél kinézni, erre elkapja az idegbaj.

Valamiért csak izgatja őt is, dolga van vele.


Számomra ugyan a kategória 100%heterót nem izgatják a melegek és nem homofób.

Homofób mindíg az akiben ott a biszexualitás.

júl. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Aktív vagyok és valahogy engem is taszít a túl feminim kinézet,a feminim viselkedés meg alapból taszít.Valószínűleg azért mert homoszexuális férfiként a saját nemhez vonzódok és hát a férfi az legyen férfi ....kívűl ,belűl !
júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Leszbi csaj vagyok, detto így vagyok vele. A hideg kiraz, ha valaki feltűnősködik.
júl. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én passzív vagyok de a párom az megnézi őket. Persze hadd nézze nem hiszem, hogy van valami is velük.
júl. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%
Hány évesek vagytok? :)
júl. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Utalom az ilyen kirakat embereket…az egyik veglet a nyamnyila, aki dobalja magat es ugy tekeri, mint a biciklit, na jezuereje ettol rosszul vagyok. A masik pedig tenyleg a kockahas, ures fej tipus akibe annyi erzelem szorult, mint egy hangyaba, na ettol is hidegrazasom van…


Nekem pl tok szimpik azok a sracok, akik pl kicsit macisabbak, tele vannak erzelmekkel es szeretettel, de ranezel es amugy nem vagod le rola, hogy meleg. Sot, az alompasi tipik az a srac, aki eled all, hogy meleg es megrokonyodsz rajta..

júl. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%

Ott az igazság a 9-es válaszolónál!

Mégis sokan elájulnak a sok üresfejű,érzelem és értelemmentes melegtől,csak mert izmos és jóképű / relatív/.A libegő cicamacákat hagyjuk...

A macisok és a szolid szemüvegesek a szívemnek a legkedvesebbek.

júl. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!