Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kisfarkú aktív/inkább aktív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisfarkú aktív/inkább aktív pasik, könnyen elfogadtátok magatokat?

Figyelt kérdés
Tudom, hülyén hangzik a kérdés... Ideális esetben ennek nem kellene problémának lennie, pláne 2 értelmes ember közt, de biztos nem csak én vagyok úgy, hogy károsan hat az önértékelésemre a helyzet. És kis farok alatt nem arra gondolok, mikor valaki azon sír, hogy 14-15 centis farka van, hanem 10 centi, plusz/mínusz pár centi. Eddig még soha nem ért kellemetlenség emiatt, de az is tény, hogy eddig még nem volt olyan párom, aki full passzív lett volna. Most épp egy nagyon ígéretes ismerkedésben vagyunk egy nálam idősebb, passzív pasival, az első randikat éljük, a kémia abszolút megvan, és lassan, de biztosan közeledünk az ágy felé. Eléggé szorongok, hogy ha meglátja ezt a 11-12 centit, elmegy tőlem a kedve. Ennél azért értelmesebbnek gondolom, de sose lehet tudni... Nektek volt már kellemetlenségetek a kis méretetek miatt? Eddig "csak" párkapcsolataim voltak, kalandozni nem szoktam. Kalandnál mondjuk biztos jobban számít a méret. Kösz a válaszokat, nyugodtan osszatok ki.

tegnapelőtt 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy megnyugtassalak,aktív férfi vagyok és kb 11-12 ha áll.Egyik kapcsolatomban sem volt gondom, kalandozni pedig én sem szoktam.

Ha ismerkednék, és emiatt nem jönne össze egy kapcsolat,akkor sem ugranák a Dunába :)

A testi adottság az van, ha emiatt valakit elutasítanak, akkor az mindig az elutasítót minősíti.

Ha Nálatok megvan a kémia és emberileg jól megértitek egymást,akkor nem hinném, hogy gond lehet vagy lesz !

tegnapelőtt 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

"Ha egy kérdés megoldható, akkor felesleges aggódni miatta. Ha nem lehet megoldani, akkor az aggódás sem segít."

Tibeti mondás


(Lefordítom magyarra: 💩d már le! Akinek tetszik tetszik, akinek meg nem annak nem. Hozd ki belőle a legtöbbet. Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni.)

tegnapelőtt 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kösz szépen mindkettőtöknek! :) Értem, tudom, hogy le kell tojni, csak már régóta nincs párom, nem is randiztam, és persze, én se ugrok a Dunába, ha véget érne a dolog emiatt, de az tuti, hogy nagyon rosszul viselném.
tegnapelőtt 14:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Legalább te elmondhatod magadról,kérdező, hogy valakivel alakul valami jó és ez fontos neked,nektek !

Ma már ez önmagában is egy szuper dolog,sok magányos örülne ha alakulna egy kapcsolat. Bizony :/


# 1

tegnapelőtt 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát, nagyon sokat vártam erre. A társkeresőkön alig lelhetők fel értelem nyomai, a legtöbb emberrel kommunikálni se lehet, mert képtelen arra is, hogy megfogalmazzon egy épkézláb mondatot. Vagy annyira el vannak szállva maguktól, hogy nem lehet velük mit kezdeni. Pont ezért örültem nagyon ennek a ritka kivételnek. Ha esetleg ejtene, majd jövök ide siránkozni. :D Nem, nem jövök.
tegnapelőtt 14:22
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat és fél éve várok ,ismét,én is ,de van türelmem :)

Nektek pedig a lehető legjobbakat kívánom minden téren ! :D Sikerülni fog!


# 1

tegnapelőtt 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Mások is vannak ilyen cipőben. Könnyű ezt mondani, de ne aggódj miatta
tegnapelőtt 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!