Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért vagyok ilyen besz*ri?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen besz*ri?

Figyelt kérdés

Több mint 2 éve nem ismerkedek senkivel mert anno nagyon hazavágott az utolsó szakítás, plusz egy mentális gondokkal küzdő személy miután elutasitottam elkezdett a képemmel szorakozni az egyik randi oldalon ami eléggé kiborított.

Akkor töröltem magam mindenhonnan. Nemrég újra fel regisztráltam pár oldalra, de nem visz rá a lélek hogy kezdeményezzek, még akkor sem ha amúgy tetszik a srác a képei alapján. Még tinderen se merem rányomni hogy tetszik...

Egyszerüen félek. Hülyeség és értelmetlen, de félek. Félek hogy elutasít és pár hónap után megint pofára esek, de attól is félek hogy mivan ha nem. Tisztára hülye vagyok....

Nincs önbizalmam, ami volt azt is hazavágták anno.

Mivel kellene fejbe vágnom magam hogy ne legyek ilyen betoji?



jún. 26. 10:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Engem is vertek már át, vagy visszaéltek a képeimmel, mégis túltettem magam rajta. Akinek ennyitől elmegy a kedve az ismerkedéstől az nem lehet valami erős jellem.
jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha éveken át csak folyamatosan a szart kapod akkor lehetsz barmilyen eros jellem
jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező!


Küldtem privát üzenetet, hiszen hasonló cipőben járunk.

jún. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!