Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért vagyok ilyen besz*ri?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen besz*ri?

Figyelt kérdés

Több mint 2 éve nem ismerkedek senkivel mert anno nagyon hazavágott az utolsó szakítás, plusz egy mentális gondokkal küzdő személy miután elutasitottam elkezdett a képemmel szorakozni az egyik randi oldalon ami eléggé kiborított.

Akkor töröltem magam mindenhonnan. Nemrég újra fel regisztráltam pár oldalra, de nem visz rá a lélek hogy kezdeményezzek, még akkor sem ha amúgy tetszik a srác a képei alapján. Még tinderen se merem rányomni hogy tetszik...

Egyszerüen félek. Hülyeség és értelmetlen, de félek. Félek hogy elutasít és pár hónap után megint pofára esek, de attól is félek hogy mivan ha nem. Tisztára hülye vagyok....

Nincs önbizalmam, ami volt azt is hazavágták anno.

Mivel kellene fejbe vágnom magam hogy ne legyek ilyen betoji?



jún. 26. 10:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Amíg félsz, főleg a múlttól,addig olyanokat vonzasz be, akikkel gondod lesz,vagy lehet.

Előbb az önbizalmad kell rendberakni,mert egy rossz szó, egy rossz hangsúly egy találkozáson megint padlóra tehet.

Az, hogy van benned óvatosság és elővigyázatosság, az nem baj,de nem vidd túlzásba !

jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Látogass meg egy szakembert!
jún. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy pszichológus segíthet ezeket feloldani
jún. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam már arra, hogy szakemberhez fordulok, de azon kívül hogy mindenki ezt irja a neten, hogy menjen az ember, nem nagyon olvasni arrol hogy tényleg segitett neki a terápia.

Arról nem is beszélve hogy megoszlanak a dokikrol írt vélemények én meg nem állok olyan jól anyagilag hogy azzal kisérletezzek, hogy melyik doki jó, melyik modszere hatásos nálam.

Szegeden nézeldötem a dokik között, de pl azt se írja egyik se hogy mondjuk "meleg bartá" volna. Vagyis gondolom ez is egy faktor a terápiában amit figyelembe kell venni és gondolom nem mindegyik doki foglalkozik melegekkel. Vagy tévedek?

jún. 26. 11:25
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Háziorvos is elküldhet tb támogatott pszichológushoz ha elmondod a pszichés problemáidat adhat beutalót


Az biztos hogy többet segíthet aki tanult erről, mint itt pár nagyokos egy rövid történet után.

Nem egy-két alkalom fog javulást hozni szóval ne várj az első ülés után áttörést. De biztos egyszerűbb lenne útmutatással megoldani a gondjaidat

jún. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig próbálj alkalmizni. Csak a farkat és a szex lehetőségét lásd egy pasiban. Legyél felszínes, egy kicsit önző; ha valaki nem jön be, ne magyarázkodj, ne mentegetőzz, ne érezz bűntudatot, megbánást, csak lépj tovább és keresd a következő élvezetet.
jún. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben járok, mint te. Szintén egy nehéz szakítás, toxikus kapcsolat után teljesen elment a kedvem attól, hogy új embereket ismerjek meg. A folytonos negatív visszacsatolás attól, akibe szerelmes voltam teljesen tönkrevágta az önértékelésem.

Viszont eldöntöttem, hogy elkezdek pszichológushoz járni. Ezzel nem azt várom el, hogy majd ő "kigyógyít" a problémáimból, hanem olyan perspektívákat mutat, olyan körülményeket teremt, melyben lehetőségem válik arra, hogy MAGAMNAK köszönhetően dolgozzam fel a sérelmeim. Helyetted nem tud a pszichológus csodát tenni, csak egy olyan állapotot tud létrehozni, ami ideális a gyógyuláshoz.

Egyébként, ha a kissé fiatalabb, mondjuk 30-40-es pszichológusok között keresel, akkor nem lehet nagy gond a melegséggel. Sőt, ha Szegeden nézelődsz, biztos forrásból tudom, hogy az SZTE BTK-n az elfogadásra, empátiára tanítják a hallgatókat. :)

jún. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ezzel az a baj 6-os hogy én nem ilyen vagyok. Pont az ellenkezője, és tudom hogy az ilyen lelkizős, joszándékú, kicsit túlzottan empatikus emberek azok akik a legtöbbször pofára esnek. Valszeg úgy kellene tennem ahogy mondod, de amikor valami hasonloval probálkoztam akkor abban nem volt számora igazán élvezet. Hiányzott valami.
jún. 26. 12:41
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

Lelkizős, empatikus,szeretetközpontú vagyok.Éppen ezért kaptam már sok pofont,sokszor attól akitől nagyon fájt.De úgy vagyok vele, nem cipelem a köveket,hanem előre nézek.

Maradok ilyen lelkizős, empatikus és nyugodtan élem az életem,mert várom azt, akivel majd kisimul minden. Mert jönni fog.

Ez vigasztaljon téged is,neked is jönni fog !


# 1

jún. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
18%

En 23 eves korom ota nem ismerkedek, mert besokalltam a sok kocsogtol

Most 40 vagyok

jún. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!