Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem mer felvállalni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mer felvállalni a párom a szülei előtt?

Figyelt kérdés
Valamit mennyire gyakori a melegeknél az internalizált homofóbia? Lehet benne összefüggés, hogy páromat nehezen fogadják el a szülei, mióta tudják, hogy meleg. Engem meg inkább be sem mutat?

jún. 22. 18:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
26%
Mert nem szeret igazán.
jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"nehezen fogadják el" Most valakit vagy elfogadnak vagy nem. Dbben az esetben szerintem az utóbbi, csak ezt úgy teszik hogy a szőnyeg alá söpri mindenki. Ha bemutatna téged akkor szépen napvilágot látna a dolog és valszeg nem sülne jól el az egész.

Én értem miért szeretnéd ha bemutatna, de nem biztos hogy olyan idilli lenne az egész mint ahogy azt szeretnéd.

Nehéz a családi kapcsolatokat elvágni csak úgy. A párod is valószínűleg tudja, hogy nem jó ez így, de akármilyen is ez a kapcsolat mégis csak egy kapcsolat. Lehet attol fél ha bemutat akkor a szülei teljesen eltávolodnak majd tőle. Persze ilyenkor mondják azt hogy akkor el kell engedni öket, mert nem érdemlik meg a gyerekük szeretetét. Csak hát ezt könnyebb mondani mint csinálni. Szerintem mindenkinek volt olyan pont amikor vágyott arra hogy a szülei elfogadják annak ami és aki. Van aki ezt el tudja engedni és van aki nem.

Én a helyedben leülnék a párommal és megbeszélném vele a dolgot. Ha az van amit írok, akkor pedig én a helyedben nem eröltetném a dolgot. Nem te vagy az egyetlen aki nem ismeri/beszél a az anyósékkal. Hetero kapcsolatoknál is van ilyen. Nem ideális, de nem is a világ vége.

jún. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!