Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem mer felvállalni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mer felvállalni a párom a szülei előtt?

Figyelt kérdés
Valamit mennyire gyakori a melegeknél az internalizált homofóbia? Lehet benne összefüggés, hogy páromat nehezen fogadják el a szülei, mióta tudják, hogy meleg. Engem meg inkább be sem mutat?

jún. 22. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked jó lenne ha bemutatna és útálkozva méregetnének? Én nem is szerernék ilyen családnak bemutatva lenni
jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak zavar, hogy miattam hazudozgat, engem be sem mutat. Nekem is nehéz volt a coming out. De nem tagadtam le a párom
jún. 22. 18:51
 3/12 anonim ***** válasza:
4%
Valszleg azért mert ** vagytok
jún. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Most nem mutat be, vagy letagadja, hogy van valakije?

Elég éretlen vagy, ha ezt nem érted meg.

jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Miért lenne neked fontos hogy bemutatva szüleinek és valószínűleg soha többet nem találkoznál velük?
jún. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Mostmár te vagy a családja. Amíg te vagy a legfontosabb az életében (és a tiédben ő), addig más nem számít. Viszont ha bármikor is hátrébb sorol téged, bárki/bármi miatt, akkor kezdődnek a bajok.
jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Nekem majd 2 évtizede van pasim, a szüleimnek fogalma sincs, hogy meleg vagyok és hogy egy férfival élek együtt. Mégpedig azért, mert ez magánügy, senkinek semmi köze hozzá. Nem értem mi zavaró van benne, ha nem mutat be. Ha a kapcsolatotok egyébként jó, akkor nem kéne plusz gondokat kreálni.
jún. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Ovis vagy hogy bekell mutatni? Ha nem akarja kit érdekel... szüleivel vagy együtt vagy esetleg a szulei miatt vagytok egyutt? Olcsobb lesz a kenyér ha megismered ?
jún. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#7

De neked nem is sejtik azért?

Hány évesek vagytok?

jún. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%

Én örülnék, ha nem akarna bemutatni.

Nem szeretem a pofaviziteket.


Pláne mérgező, bántalmazó szülőkkel nem akarok semmiféle kapcsolatot.

jún. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!