Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Beleszerettem, de ő nem akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem, de ő nem akar felvállalni, szakítsak?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy biszex srácba. 3 hónapja vagyunk együtt titokban. Én nyiltan vállalom hogy meleg vagyok. Ő pedig titkolja hogy biszex. Van neki egy kamu csaja. Illetve a csaj sem tudja hogy csak a külvilág miatt van vele. Nekem ez az egész helyzet nem tetszik, nem korrekt sem a csajával, sem pedig velem szemben. Kicsit olyan, mintha mindkettőnkkel szórakozna. Engem nem akar nyiltan felvállalni, mert akkor ugye kiderülne hogy biszex. Én pedig kihasználva érzem magam. Szakítsak ugye?
2023. aug. 17. 21:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján valóban nem akarhat komolyat, én tuti ott hagynám.
2023. aug. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nagyon megszerettem. Rengeteg rosszat beszélnek meleg körökben a biszexekről, de nem akartam általánosítani, esélyt adtam a dolognak. Általánosítani ez után sem fogok, de egy ideig kerülni fogom a biszexeket azt hiszem.
2023. aug. 17. 21:28
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Párom és én is biszexek vagyunk, egy hónap múlva töltjük a második évünket :) Valóban nem vagyunk egyformák, de minket nem a farkunk hajt, szeretjük és tiszteljük egymást. Bölcs dolog, hogy nem ítélsz el mindenkit emiatt az egy valaki miatt :) Sok sikert a jövőben a párválasztáshoz! 1-es voltam.
2023. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Jobban jársz, ha szakítasz. Ez sem a csajjal, sem veled szemben nem fer. Saját tapasztalat, hogy valóban jobb ha kerülöd őket. Nekik kell a külvilág felé egy álca és ugye a családjuknak is mindig kamuzniuk kell.
2023. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%

Biszexek csak szexre jók, meg havernak, kapcsolatot felejtsd el.


A titkolózás, hazudozás, manipulálás mesterei, utánuk mindig csak a fájdalom marad.

2023. aug. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%

Magyarországi biszex alkalmatlan a kapcsolatra.

Csak akkor randizz biszex pasival, ha felvállalja és nyugati országban él.

Ha nem azt tervezed, hogy titkolózva éled le az életed mások kedvéért, akik semmit sem tesznek a kapcsolatba.

2023. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem akarok izé lenni, de biszexekkel nekem is pont ilyen rossz tapasztalataim vannak. Én mindig szakítottam, ha valami miatt azt éreztem, hogy csak kihasznál. Persze nem minden bi ilyen, de a legtöbben tényleg ilyenek. Szerintem szakíts és keress egy meleg pasit.
2023. aug. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Ez egy nehéz kérdés.

A melegek többsége felvállalja,de képtelen kapcsolatra,állandóan új hús után kajtat.

A biszexekben van normális,sőt komoly,viszont ott örök második leszel és a sok kamu és színészkedés nehezen elviselhető.Bujkálva,sokszor félve nem lehet élni..


Megoldás lenne egy normális meleg férfi,de ez a legnehezebb,ami megtalálható.

2023. aug. 18. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak kiábrándítani, de az a csaj valószínűleg nem a kamucsaja, te pedig a szeretője vagy, akivel kiéli a biszex vágyait.
2023. aug. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó valaszoloval értek egyet én is.
2023. aug. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!