Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Beleszerettem, de ő nem akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem, de ő nem akar felvállalni, szakítsak?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy biszex srácba. 3 hónapja vagyunk együtt titokban. Én nyiltan vállalom hogy meleg vagyok. Ő pedig titkolja hogy biszex. Van neki egy kamu csaja. Illetve a csaj sem tudja hogy csak a külvilág miatt van vele. Nekem ez az egész helyzet nem tetszik, nem korrekt sem a csajával, sem pedig velem szemben. Kicsit olyan, mintha mindkettőnkkel szórakozna. Engem nem akar nyiltan felvállalni, mert akkor ugye kiderülne hogy biszex. Én pedig kihasználva érzem magam. Szakítsak ugye?
2023. aug. 17. 21:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szexuális orientációtól teljesen függetlenek az ilyen jellegű emberi kapcsolatok, ahol az egyik megnyerő modorral és megtévesztő viselkedéssel kihasználja maga számára a kapcsolat nyújtotta előnyöket, a zárkózottabb személyiségű másik fel meg nehezen ébred rá, hogy érzelmileg (és egyéb módon is) kihasználták.
2023. aug. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Veled inkább csak a szexuális vágyait akarja kiélni, de a csaj az tuti, hogy tényleg a csaja és nem csak kamu.
2023. aug. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A kamut úgy értettem hogy a csaj nem tudja hogy csak kamuból van vele!
2023. aug. 20. 21:35
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Értettük mit akartál mondani. Te nem érted amit mi szeretnénk megértetni veled?

A csaj a barátnője. A párja. Nem kamuból van vele, csak neked adagolja be ezt. Te pedig a pasi vagy a polcon, akit levesz onnan amikor pasira vágyik.

2023. aug. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vállal.Szakíts.
jún. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!