Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal meleg fiúk! Ti ismerked...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal meleg fiúk! Ti ismerkedéskor mennyire nézitek, hogy mennyi pénze van az illetőnek, családjának?

Figyelt kérdés
jún. 2. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Semennyire. Számomra a test felépítése a legfontosabb.
jún. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pénze érdekel, hanem a személye és a teste. Ha jófej a srác és ápolt, felőlem lehet hajléktalan is.
jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Megnézem de nem ez a legelső nekem hogy sok pénze legyen
jún. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Ha el tudja magát tartani, akkor már jó. Minden más csak extra.
jún. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, sőt, még örülök is, ha hozzám hasonlóan pályakezdő, mert akkor jobban van lehetőség közösen építeni a kis fészkünket meg a jövőnket. :)
jún. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Én mondjuk csak szexpartnert keresek. De amíg van helye, és nem igénytelen, addig teljesen mindegy. Nem az én pénzem. Szex legyen jó vele és kész.
jún. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedéskor nem turkálunk zsebben. Persze érdekel, hogy mivel telnek napjai és mit dolgozik... De lehet részmunkaidős 150-ezerért és lehet projektmenedzser 600-ezerért. Mind a kettővel le tudok ülni valahol beszélgetni. Lehet az előbbi intelligens és lehet az utóbbi beképzelt bunkó paraszt. Rögtön más a kép, mintha ugranék a 600-ezerre.
jún. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A megjelenése és kisugárzása a lényeg!

Lehet akármennyi pénze ha nem fog meg !


Én személy szerint ismerkedéskor próbálom nem mutatni az anyagi javakat, épp amiatt,hogy ne befolyásolja a kapcsolat alakulását

jún. 6. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meg igazából nem mutat sokat önmagában az anyagi helyzet vagy jobban mondva a fizetés. Valaki 400-as felett elszállt tulajú albiban vagy hitellel szinte nyomorog, mert elmegy minden pénze. Más - ezek nélkül - 300 alatt vígabban él és eljár mindenfelé. Akkor kell turkálni, ha már képbe kerül közös élet.
jún. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én féltem ismerkedni olyan srácokkal akik vagyonosabbak. Az utolsó kapcsolatomban a párom kb. 3x annyit keresett, az 5. évtől nőtt meg annyira a fizetésem, hogy már többet kerestem nála.


Jelenleg egy olyan srác tetszik aki tudom hogy jóval kevesebbet keres. De nem ez számít, hanem az hogy tetszik, és nagyon vágyom rá. Pont azért, mert tudom hogy vele együtt "építkezhetünk", a lelke és teste is tetszik. Hasonló dolgokon mentünk keresztül, egyikünk másikunk valamiből kevesebbet, valamiből többet kapott. De teljesen megértjük egymást. Összességében mindennel együtt annyira vonzó, hogy nehéz lenne elengedni.


A boldogság, szeretet fontos. Büszke vagyok rá, hogy tudok szeretni.


A családja lényegtelen, nem a családjához akarok bújni hanem hozzá.

jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!