Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » (Meleg kérdés) Ti hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Meleg kérdés) Ti hogyan vezetnétek be ebbe a világba egy enyhe biszex pasit, akit kizárólag az anál érdekel?

Figyelt kérdés

Se csókra, se szopásra nem vágyok, csakis análra, az is leginkább passzív oldalról izgat. Ti hogyan vennétek el az análszüzességem?

Légyszi írjátok hány évesek vagytok

32F



máj. 29. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Meleg vagyok homoszexuális

45éves múltam.

Biszex pasit messziről elkerülöm.

Csak a gond probléma van velük.


És úgy gondolom minden meleg így van vele aki vállalja magát.


Biszex, nős házas pasiknál érdeklődj, és titkos Amálkáknál

máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Aki csak enyhén biszex azt leginkább sehogyan. Sok biszex van aki csak egy-két dologra vágyik aki meg csak enyhe bi az pláne. Lehet csak kölcsönös orál érdekli de több nem. Lehet hogy habár az orál érdekli de az análszextől meg undorodik.
máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Az 1-es leírta azt,amit sokan gondolunk és ez nem véletlenül van így !
máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#1, #3, egyébként miért van így? Pont terveztem mostanában kiírni egy ilyen kérdést.
máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudnám, hogy kell bevezetni...:D
máj. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4-es, gondolj utána,hogy egy meleg férfinek milyen gondjai lehetnek egy biszex, vagy kíváncsi heteroval !Nem kevés, elhiheted.


3-as

máj. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Enyhe biszex pasi, aki rögtön seggbe kéri a kolbászt???

Nem az számít enyhének, aki csak csókig vagy max. orálig megy el? A rögtön az elején seggbe az mitől enyhe?

máj. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában a bi pasik nem csókolóznak,mert az túl érzelmi és azt a feleségnek,barátnőnek tartogatják :)
máj. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"4-es, gondolj utána,hogy egy meleg férfinek milyen gondjai lehetnek egy biszex, vagy kíváncsi heteroval !Nem kevés, elhiheted."


Gondolkodtam. Aki komoly kapcsolatot keres, ott nyilván kiesnek. De a melegek nagy része nem keres azt.

Persze a biszex is lehet éppen független, és akkor a komolyabb is beleférhet.

Nyilván nem ok nélkül való, csak feltűnt, hogy egyesek kategorikusan kizárják a biszexuálisokat az ismerkedésből, függetlenül a fenti tényezők értékétől.


"Általában a bi pasik nem csókolóznak"


Felteszem, az alkalmizó ill. szexhaver melegek (90%) sem nagyon.


Engem éppen nem érint, csak kíváncsi voltam, én simán csak b*zi vagyok, abból is a komolyabbat kereső fajta.

máj. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%

Én meleg férfi vagyok, keresek komoly kapcsolatot és volt már több komoly kapcsolatom is.


Viszont 2 komoly kapcsolat között, ha éppen szingli vagyok, nyitott vagyok a kalandokra,szexkapcsolatokra is, akár biszexekkel, kíváncsi heterókkal is. Én semmi rosszat nem látok benne.


Én vállalnám a kérdésben szereplő férfit is.


Hogy venném az análszüzesséd?


Hát először is jól kinyalnám a feneked és ha tőled is elfogadnám ha nyalni akarnád az enyémet. Utánan síkosítás után jól megujjaználak, majd bedugnék először egy anál dildót, hogy szokd az érzést, hogy van valami a fenekedben. Utána pedig óvatosan bedugnám a farkam, figyelve a tested jelzéseire. Először finoman,kíméletesen dugnálak, majd ha azt látom,hogy tetszik és élvezed akkor gyorsítanék és élvezésig basználak. Miután elélveztél én is beléd élveznék, az összes spermám a fenekedbe engedném.


Ha kérnéd megismételtnénk többször is, akár szexkapcsolat is lehetne. De mivel te kizárólag anált akarsz szexelnék melletted másokkal is, ezt el kéne fogadnod, cserébe te is szexelhetnél nőkkel is.

De ha csak egy alkalmat szeretnél az is megfelelne és garantáltan élvezetessé tenném neked.

24/F

máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!