Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívak! Nektek mi az, ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívak! Nektek mi az, ami leginkább bejön egy passzív srácban?

Figyelt kérdés

Személy szerint én elég vékony vagyok, nőiesebb testalkattal, és az idomaim is meg vannak, szóval lesül rólam hogy bottom vagyok:D


Viszont észrevettem hogy több aktív srácnak tetszik az ha mondjuk egy férfiasabb énem mutatom. Nektek mi jön be jobban?



máj. 28. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár én is passzív vagyok de az idomok mit jelentenek?:))
máj. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiús, férfias alkat, férfias mozdulatok, gesztusok, férfias hang, férfias kisugárzás. Semmi nőies dolog. Testalkat mindegy, lehet a vékonytól kezdve az átlagoson át a sportosig bármilyen, még zömök, husis is, csak férfias legyen és ne nőies. Affektálás, nőies kényeskedés kizáró ok.
máj. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se jön be a nőies viselkedés, sem az affektálás, sőt, nagyon idegesít.

Alapvetően férfias fiút keresek, hiszen már ha b*zi vagyok, akkor egy igazi férfit szeretnék.

máj. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak egy pasival voltam, benne semmi nőies nem volt, és nem is volt annyira hangulata a dolognak, mint amikor nőkkel voltam. Nőiesebb pasival még egyáltalán nem voltam, de érdekes lehet.
máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például ha full feminim a passzív.
máj. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férfias passzívak jönnek be.
máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a vékony, lányos fiúkat szeretem, de fontos, hogy azért fiú legyen, ne pedig nő!
máj. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ZsocaLatex&PVC ***** válasza:
100%
Én meg biszexként a lányos vékony alkatot dugnám!
máj. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%

Ki nem állhatom a feminineket. Fontos az arc, a frizura, a testalkat. A kedvenceim a természetes szőke vagy világosbarna hajúak. Ne legyen izmosabb/testesebb náluk:

[link]

[link]

Ők mind nagyon tetszenek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

máj. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kajak53 ***** válasza:
100%

Számomra vonzó egy nőiesen viselkedő fiú/férfi. Talán mert én túlságosan is férfias vagyok? Mindenesetre nem vagyunk egyformák: egyiknek ez tetszik, másiknak az. És ez így van jól. Senkit nem szabad elítélni

“Ne ítélj, hogy ne ítéltess!”

máj. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!