Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívok, buliban milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívok, buliban milyen öltözet jön be nektek leginkább egy aktív srácon?

Figyelt kérdés

Sima farmer póló, vagy inkább ing? Vagy bármi extrább?


25f



2023. szept. 22. 00:53
 1/5 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Majomra is lehet szmokingot adni. Nekem édesmindegy mi van a másikon, ha nem igénytelen.
2023. szept. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Számomra alapvetően egy aktívval az az elvárás, hogy heterósan nézzen ki, szerintem a lényeg kb. annyi, hogy a testi adottságait figyelembe véve tudjon igényesen felöltözni. Pl. én. spec imádom, ha egy izmosabb srác testhezálló inget visel. Nekem nem jön be a nagyon sportos öltözék (a sportos test igen), manapság sokakan látok tetőtől talpig UA-t... Inkább a jól választott pólóval, inggel, skinny farmerrel, vagy vászonnadrággal engem meg lehet venni... A strici (kamu Armani, D&G) stílustól is rosszul vagyok. Szóval: nincs jól bevált recept, mindenkinek más jön be.
2023. szept. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szűk farmer, ami megmutatja mi vár rám. :)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2023. szept. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, jó pasi krumplis zsákban is jó pasi.
2023. szept. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a sportos öltözet a nyerő. Vagy a szűk farmer sima pólóval ami nagyon bejön egy pasin.
2023. szept. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!