Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Milyen mértékben tapaszta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Milyen mértékben tapasztaltatok szexuális atrocitást, zaklatást stb a kinézetetek miatt?

Figyelt kérdés

Értem a kérdést úgy, hogy milyen mértékben tapasztaltatok életetek során akár erotikus megjegyzéseket, vagy "bókokat"(pl jó a segged), akár nyúlkálásokat, vagy bármi hasonlót, kifejezetten az öltözéketek miatt, amit úgy értek, hogy nem takart el kellően valamit, vagy túl sokat mutatott, vagy túl jól állt stb. Ezzel egyúttal a kérdés visszafele is vonatkozik, hogy mennyire tapasztaltatok a férfiak felől passzivitást a ruházatotok miatt?

A kérdés jobban inkább az idegenek felől való dologról szól, vagy éppen egy baráti társaság köreiből jövőre. A párkapcsolatokon belülre nem vonatkozik a kérdés.



#bűncselekmény #öltözet #molesztálás #Szexuális atrocitás #Perverz megszólalás #Illetlen megjegyzés
2023. júl. 20. 13:05
A kérdező szavazást indított:
Sokszor tapasztaltam az életem során, hogy beszóltak, füttyögtek, zaklattak stb, a megjelenésem miatt.
Kevésbé tapasztaltam az életem során, hogy beszóltak, füttyögtek, zaklattak stb, a megjelenésem miatt.
Nem tapasztaltam az életem során, hogy beszóltak, füttyögtek, zaklattak stb, a megjelenésem miatt.
18 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy erre nehezebb választ adni, mert nem látni bele az emberek fejébe, de azért mégis van, amikor nyilvánvaló, hogy kiváltó okok között lehet.
2023. júl. 20. 13:08
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
sokszor
2023. júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag minden nőnek sok ilyen tapasztalata van sajnos.
2023. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Biztos kůrva szar lehet, ha dicsérgetnek. Eltelik még pár év, és hiányozni fog.
2023. júl. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Miniszoknyában gyakran tapiztak a buszon, ha ritkán neccharisnyát vettem fel akkor helyből ribinek néztek
2023. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 Egy rendes bók, és a "jó a segged" között van különbség. A kérdés nem a kulturált bókokra értetendő, hanem kifejezetten negatív töltetűekre.
2023. júl. 20. 13:51
 7/8 anonim ***** válasza:
31%

Nem vagyok extra kinézetű csaj, sovány inkább így ritkán tapasztaltam atrocitás.


Viszont volt hogy feszülő igen mini szoknyát vettem fel leggingszel télen és hozzá egy szoknyás-kabátot (igen nőcis kabát), magas bokacsizmával, na ekkor a 4-6oson a nyomorgásban széttapiztak, benyúltak stb.


Ez így egyértelműen a ruha miatt volt.

2023. júl. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Tini koromban volt pár, aztán megszünt hála istennek.
2023. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!