Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért baj az ha homofób vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha homofób vagyok?

Figyelt kérdés
Nem azzal van feltétlenül bajom ha valaki meleg, hanem azzal hogy Pride-ot rendeznek, meg mutogatják magukat. És ne nyilvános helyen csókolózgassanak hanem otthon. És nehogy már az legyen a baj hogy ez nem tetszik jópár millió embernek. Nem kéne neki ilyen hangot adni, és amúgy az nem baj. Tőlem csinálhatnak amit akarnak, de csak ha nem látom.
2024. máj. 8. 19:19
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%
#17 = #26 = #40
2024. máj. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
92%

"És ne nyilvános helyen csókolózgassanak hanem otthon." - De egy heteró pár nyugodtan vadul csókolozhat az utcán, adott esetben belenyúlhatnak egymásba mindenki előtt, mi?

A hozzád hasonlók nem fogják del, hogy LMBTQ-nak lenni nem választott és nem annyiból áll hogy szexelsz és csá. Az egész életedet meghatározza, ezzel kell élned. Párkapcsolatot nyílván szeretne az ember, de ahhoz elfogadó környezet is kell. Aki meg a párkapcsolatból egyből az ő szexuális szokásaira gondol az beteg.

Sajnos vannak melegek akik azért utálják a Pride-ot mert nem értik hogy miért van és meg maguk is a homofób környezetük miatt elsajátították az internalizált homofóbiát, ami létező jelenség.

2024. máj. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!