Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek melyik a legélveze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a legélvezetesebb szexjáték egy passzív számára otthon,amivel a leginkább élvezetes lehet?

Figyelt kérdés
Valakinek van otthon esetleg szexgépe? Debrecen környékén még nyitott lennék rá,hogy kipróbáljam valakinél. :) Annyira mozgatja a fantáziám milyen erzés lehet. Sajnos az igaziról már letettem, mert évek ota nem lehet a környéken normális nem kamus aktívot találni. :(

máj. 5. 21:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Miért lenne ez incel duma?"


Mert azok is azt hiszik, hogy ha panaszkodnak NEKÜNK, hogy nem jön a szőke herceg(nő), akkor majd jön.


Nyilván neked is vannak igényeid, nyilván te sem vagy egy álompasi, az se mindegy, mit és hogyan és hol (helyed sincs). Nincs ezzel baj, csak ne másokat hibáztass.

máj. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom nem a panaszkodás a kérdés lényege. Ok okozat összefüggés,hogy minek hiányában keresem ezt a megoldást és milyen tapasztalat vagy tapasztalási lehetöség e téren. Nyílvan nem álompasi vagyok és nem a lovagot keresem csak 1 partnert próbáltam annó akivel kép,kinézet, szállás kivetel és sorolhatnám mi minden tisztázva volt elméletileg. Nem a panaszkodáson volt a hangsúly így incelnek sem érzem. A kérdés nem arra vonatkozik hol találjak ilyet,mert azt már próbáltam letettem róla jön a "B" verzió.
máj. 11. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!