Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akik nagyon vonzóak, izmosak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nagyon vonzóak, izmosak és/vagy nagy méretük van, nem érzik néha magukat csak szex-játéknak, kelléknek?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam, hogy akik külsőre nagyon vonzóak (az átlaghoz képest), tehát izmosak, jóképűek és/vagy nagy méretük van, biztos nagyon népszerűek, sok fiú akar velük együtt lenni és szexelni, de valószínűleg csak a külsőségek miatt, csak a szexet, csak a péniszüket látják, mintha egy élő szex játék lenne az illető. Mert wow izmos, nagy a f..ka, és ugye ez ritkaság. Vajon zavarja ezeket az embereket, hogy így bánnak velük?

2023. nov. 3. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Én ugyan nem vagyok nagyon izmos, csak sportos, de ezt érzem. Viszont nem bánom. Használjanak csak. 18/passzív.
2023. nov. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Nekem eléggé nagy méretem van, meg sportos twink alkatom, de nem zavar ha csak emiatt akar velem valaki szexelni. Végülis a szexhez csak a külső számít 🤷‍♂️
2023. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ohh értem 🙁 Azt hittem azért lelkileg néha megterhelő, vagy ilyesmi. Hogy néha kevés csak a külső, csak a szex
2023. nov. 3. 14:41
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

A szexhez nem kell más, csak a testi szimpátia és a gerjedelem.


Ha meg érzelmekről van szó, például egy párkapcsolat, az hosszabb idő alatt alakul ki, könnyen észrevehető, ha a másik csak a külsőd miatt van veled.

2023. nov. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Jani Belucci ***** válasza:
76%
Csak akkor érezheted magad tárgynak, ha nem vagy tisztában a belső értékeiddel. Ha tisztában vagy, akkor nem fog érdekelni, hogy más minek lát, nem más szemén keresztül fogod értékelni magad.
2023. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Ezen agyaltam sokat de nem hiszem. A nagyja amúgy pont a sok jelentkező miatt bunkó…
2023. nov. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Jóképű srác vagyok ,szálkásan izmos és nagy farkú, utóbbit nem látja mindenki!

Vokt mikor elgondolkodtam rajta,hogy miért is vagyok annyira népszerű ,és tuti volt olyan akinek csak a jó külsőm számított!

Mindez szerteoszlott akkor mikor a belső értékeim miatt szeretett belém egy férfi,látom a szemében a tüzet és,hogy elbűvölöm épp úgy mint Ő engem!

2023. nov. 4. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha zavarná őket akkor nem mindenki csak egyéjszakás kalandot keresne.
2023. nov. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem érzem, sőt, élvezem, hogy helyes srácoknak kellek. Ilyen alapon minden vonzalom csak kihasználás? Ki mondja, hogy alkalmiban nem lehet élvezni a szexet?


18 / f a

2023. nov. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Aktív vagyok,de pont a felsorolt tulajdonságok,amik nem jönnek be nálam egy passzívon.Meg sem nézek ilyeneket,nem érdekelnek.

Nem tehetek róla,hogy így van, de ez így is marad.

Mindig a "mezei" passzívak vonzottak és igen, a belső érték hiányában a kinézet nem minden.

Lehet ezzel, amit írtam egy lúzernek tűnök,de ilyen vagyok.És ilyen "mezei" passzív lesz a következő párom is,az biztos.

2023. nov. 5. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!