Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Mit gondoltok erről?
Figyelt kérdés
Dildót szeretnék vásárolni és ez szimpatikusnak tűnik. Mit gondoltok róla? Esetleg más javaslat?
2021. dec. 12. 14:55
1/2 anonim válasza:
Hát figyelj, próbáltál már mást is?
2/2 anonim válasza:
Nekem is hasonló van. Azt vedd figyelembe, hogy csak 12,5 cm az, ami bemegy. Nekem is ilyen hosszú kb., pont tökéletes, mert ha teljesen rajta vagyok sem fáj. Ha mondjuk a hosszabbat szereted, akkor érdemes olyat nézni.
De amúgy előtte volt már kettő, ami annyira nem jött be. Lehet, neked sem az első lesz a tökéletes... sajnos próbálgatni kell.
Vegyél hozzá tisztítót is, és ne felejtsd el előtte-utána tisztítani, mert komoly fertőzéseket elkaphatsz ha kihagyod!
L
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!