Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ő hihető, tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ő hihető, tényleg azt keresi?

Figyelt kérdés

Az előbb belefutottam Romeon egy profilba, és eléggé megdöbbentem:

Egy nagyon helyes, igényes, sportos fiatal srác, akinek több arcképe is van kinn, állítása szerint azt szeretné, hogy valaki sz@rjon előtte, ennyi és kész. Illetve, ha megvan a kémiai, igény esetén, akkor közvetlenül a történés után még análisan is szexelne az illetővel "azon melegében". Szóval, ő akkor kaki fétises? De valahogy nem tudom, egy ilyen jó vágású fiatal fiú, és ennyire nyíltan vállalná ezt?



máj. 5. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig van ilyen! :)

25f

máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan is, aki a szájába kéri ! Fiatal,jóképű mérnök....azt hittem eldobom az agyam, amikor elmondta...

Itt írogattam vele.Múlt időben.

máj. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó, de nekem az a legfurcsább, hogy ennyire nyíltan vállalja magát arccal. Nem lehet, hogy a képeken szereplő fiúnak egy rosszakarója csinált egy kamu profilt a nevében, hogy így lejárassa?
máj. 5. 19:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen

Találkoztam olyannal aki azt szerette volna mikor érzem hogy székelnem kell akkor rakta volna be a farkát. Diplomás

máj. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Miért ne lehetne beteg akár egy jóképű srác is...?
máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Én vagyok olyan megalkuvó, ha egy ilyen - sportos helyes intelligens jó pasi - aki bejönne nekem is: ilyen vágyakkal lenne, de ezt leszamitva tudna szeretni, és komolyan gondolná a dolgokat kapcsolatban simán belemennék, ezen nem múlna! 25F-uni
máj. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Valaki más regisztrált az arcával, képeivel, hogy így járassa le valamilyen bosszúból.
máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kamu profil is, de igen, vannak ilyen beteg vágyú emberek is. Magam is tudok olyan bulikról (persze csak hallomásból. Tényleg), ahol jól szituált emberek kérik, hogy szarjanak a szájukba.


(Mondjuk, ha felkeltette az érdeklődésedet, akkor neked is van egy rossz hírem...)

máj. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Néha elgondolkozom milyen hülye vagyok hogy van egy fétisem, de ezt hallva meg úgy érzem hogy semmiség ehhez képest. Mindig meglep hogy értelmes, rendes magasabb végzetséggel rendelkező embereknek ilyen gondolataik vannak. Mondjuk én is diplomás vagyok csak azért az én vágyam közel sem ilyen durva :D
máj. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
valoszinuleg kamu profil, egy ex bosszubol regisztralt a srac fotoival
máj. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!