Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Éreztetek már társkeresés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már társkeresés során kezdődő undort a férfiak iránt melegként ?

Figyelt kérdés

Négy év társkeresése után,a sok átverés,ghostingolás és egyéb pofára esés eredményeként pár napja szabályosan undort érzek a férfiak iránt és átnézek rajtuk, kerülöm még a munkatársakkal való hosszabb beszélgetést is.

Ez lehet mentális következménye annak,hogy a meleg világ valami nagyon rossz irányban változott és egyre "érdekesebbé" válik ?

Volt régebben egy ismerősöm,aki már ugyanezt átélte,mesélt róla.Nincs senkije közel tizennégy éve.


febr. 28. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez mindenkivel megesik, legyen nő vagy férfi, jeteró vagy meleg. Ma a társkeresés egy totális szarkavalkád.
febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az esetek 99%-ban
febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Régen sem volt jobb, nem változott semmi.
febr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú volt olvasni.nekem aztán ghostigolhat,eltűnhet,kamuzhat bárki,én nem vagyok hajlandó feladni a párkeresést.és nekem ennél több kéne ,hogy undort érezzek a férfiak iránt.
febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az már egy kicsit túlzás, hogy erre alapozva a munkatársaiddal való beszélgetést is önként lekorlátozod. Persze sok helyen az az alaplégkör, hogy nem feltétlen haverkodni járnak munkahelyre, de bármikor csalódhatsz pozitívan is, még ha alapjáraton kicsi is az esély rá.

Másfelől viszont megértem és átérzem az általad leírtakat, ugyan én csak bő két éve próbálok keresgélni, mindösszesen egy eseménytelen találkám volt, mindenki mással még a normális összhang sem jött létre.

febr. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az első, spanyolul tudó hozzászóló üzenetét nem értem egészen "jeteró".

Ugyanitt nem értem, mi az a "valkád".

A szarkákat én sem szeretem.

Üdv:

egy másik madár

máj. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!