Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Éreztétek már, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már, hogy azért baromi nehéz a társkeresés mert képtelenek az emberek időt szánni egymás megismerésére?

Figyelt kérdés
Sokszor tapasztalom hogy mindenki a készet keresi, azt a partnert akit a fejében elképzelt és a szerelmet, a rózsaszín ködöt. Senki nem hajlandó hosszas beszélgetésekre, randikra, illetve egyáltalán arra hogy ténylegesen kiismerje a másikat. Ha én pl nem akarok rohanni csak beszélgetni, megismerni a másikat akkor már egyből lépnek mert én biztos nem akarok semmit.... Én azt vallom hogy a "munka" részét nem lehet megúszni, de azt látom sokan úgy gondolják hogy igen és ha kiderül a párjuk nem olyan mint amit ők beleképzeltek akkor jön a csalódás, amit elkerülhettek volna.

2023. okt. 12. 01:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Jesssssz.


Igazából azt látom, amíg a szexben egyeznek (legfontosabb nekik), addig a személyiség nem számít, majd sír mindkét fél később, rosszabb esetben házasság, gyerek után.

2023. okt. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Azt tapasztalom, hogy több generáció nem tanult meg a metakommunikációból olvasni.

Ez egyfajta képességhiánnyá fajult, elkorcsosulás.


Nézz körül, hány kérdés szól arról, hogy:

-sokszor hosszan néz, mit akarhat,;

-tetszik, mit mondjak neki

-hogyan vegyem fel a kapcsolatot vele

-eddig csak írtunk, holnap találkozunk, miről beszéljünk, mehet a csók?

-amikor elmegy mellettem, mosolyog rám; miert, mire gondolhat

Stb, stb.


Ez borzasztó! Tragédia!

Egy amatőr színész csoport vezetője panaszkodott, hogy a jelöltek képtelenek egymás metakommunikációjábólnolvasni; képtelenek jeleneteket egymásra reagálva rögtönözni. Pedig ez ALAP nemcsak a színi dzakmában, hanem az élet minden területén,


A bűnös a téve, a számítógép/internet, a telefon, a videojátékok, az idióta rajzfilmek….

Hogy a szülők a játszótéren is a telefonjukat b…tatják, ahelyett, hogy a gyerekükkel foglalkoznának. 3 éves korig a 90% eldől, 6 éves kirig meg végleg.

Tévé elé vágja, gép elé vágja, már a csecsemő telefont nyomkod.

2023. okt. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó én is úgy látom, hogy a modern civilizáció elveszett, az új generációk képtelenek már normális kommunikációra. Szerencsére én még a régebbi generáció vagyok, amikor még gyerekkoromban voltak igazi emberi kapcsolatok.
2023. okt. 12. 01:22
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
2, sima kommunikációra ugyanúgy képtelenek. Hogy mondjam el, hogy kérdezzem meg, hogy hozzam fel...
2023. okt. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Tapasztaltam. Abba is hagytam a társkeresést.
2023. okt. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Élőben nem is tudnak megnyilvánulni, csak online. Nem is véletlen hogy idősebb korosztályban nézelődök.
2023. okt. 12. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

Lassan értelmesen beszélni is elfelejtenek az emberek,az olvasásról,szövegértésről nem is beszélve.

Senki nem figyel a másikra,mindenki elvan a kis virtuális világában és persze ledöbben,ha a valóság pofán vágja...

Relatíve idős vagyok,de nincs okostelefonom és nem vagyok fent semmilyen közösségi portálon. Nyomógombos téglafonom van,az is muszájból.Egy kezemen meg tudom számolni, egy hónapban hányszor telefonálok.

Élőben,személyesen szeretek beszélgetni,dolgaimat intézni.Otthon laptopom van,de nem az életem közepe a net.Sok szép és jó dolog mellett elmentem volna,ha net- központú lennék.

Sajnálom a sok agymosottat,látom a járműveken,utcán,mindenhol,hogy mennyire droiddá vált a társadalom.Ha valaki két perc alatt nem néz rá nyolcszor a telefonra, láthatóan rosszul érzi magát...

Nincs párom már, sem barátom,de a telefon és a net nem lesz soha ezeket pótlandó...


54 F

2023. okt. 12. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Igen, én férfiakkal ismerkedem és a legtöbb tényleg mindent azonnal akar, de leginkább csak szexelni, meg párkapcsolatban lenni, de nem konkrétan megismerni. Volt hogy panaszkodott egy srác, hogy a lányok azt hiszik csak szexet akar mert hamar akar találkozni. Na mondom végül is talizhatunk hamar mert úgyis élőben derülnek ki a dolgok. Na a következő mondata már az volt, hogy eljön értem kocsival és menjek fel hozzá. Amikor mondtam, hogy elsőre ezt nem szeretném, hirtelen már nem is írt. Van aki meg máshogy fejezi ki a türelmetlenségét, már első nap hogy tud a létezésemről írogatja hogy tökéletes társra talált bennem. Első talin már csókot akarnak, ami akkor oké, ha előtte egy hétig 0 24 beszélgettünk, de ha nem erről van szó akkor én inkább csak ismerkednék beszélgetnék elsőre.


Amúgy fiatalabban még én is úgy voltam vele, hogy jöjjünk össze egyből, mert nagyon súlyos önbizalom hiányom volt, és azt gondoltam, hogy ha hamar egy pár leszünk, akkor csak a jó oldalamat ismeri meg, mire a rossz kiderül, addigra belém szeret és nem fog kidobni. :D

2023. okt. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ez mindig nehéz lesz. Nem szabad az ideális képbe kapaszkodni. A megismerés pedig egy hosszabb folyamat, főleg még kialakulnak a közös viccek és megkedvelitek egymás társadagát.
2023. okt. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

"Otthon laptopom van"


Akkor ezt a kommentet honnan írtad, ha nem otthonról és nincs okostelefonod?


Várj, kitalálom, a munkahelyedről. Tehát ítélkezni azt tudunk, de a munkaidőben gyakorizás az nem gond. :D

2023. okt. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!