Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sok idősebb meleg pasinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok idősebb meleg pasinak miért teljesen más az ismerkedési stílusa?

Figyelt kérdés

Nem akarok általánosítani, de sok ilyen oldalon/appon ez a tapasztalatom. Fiatalabb sracokrol azt gondoljak, hogy mindenkinek egy idosebb pasas kell. Gyakran hazassagban vannak, es titokban uzengetnek fiatalabb fiuknak. A tarsadalmi elvarasok, mas szokasok ennyire kioltek a tisztesseges ismerkedest egyesekbol?


Persze akinek nem inge, ne vegye magara. A fiatalabbaknal meg a ghosting a jellemzobb.



jan. 9. 15:22
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
12) mi lenne, ha egy kis tiszteletet mutatnál a fiatalabbak felé? Fiatal tacskó...
jan. 11. 17:07
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
17-es vagyok. Hát látod. Nem is személyesen róla van szó. Viszont félreolvasta. Dühös lett rám. Amit félreolvasott, azonnal magára is vette és elkezdte kilistázni milyen autója meg háza van. Majd elkezdett szapulni. Szóval igen. De lehet hogy nem korral jön, csak ugye nem mindenkinek adatik meg fiatalon. Gondolom ha annyi idős korára, vérrel-verejtékkel sok önfeláldozással eléri akkor büszke rá. Amivel nem lenne gond. Csak ez a büszkeségből átcsap lenézésbe és beképzeltségbe. Attól hogy büszke rá (ami valahol jogos) attól nem tartozik neki szex-el. Ezer dolog miatt el lehet utasítani mindenkit. Nem is feltétlen ő az oka az elutasításnak. De látod nem tudja kezelni. Ha nem bunkón utasítod el, akkor is képesek sokan elkezdeni ezt a "mim van" ego trippet. Mintha azt várnák hogy azt válaszolod, hogy "Ja 0 km-es skodád van? Akkor mégis leszopnálak." Persze :D
jan. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Vagy volvód. Mindegy, látod ennyire érdekel.
jan. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
19%
21!Az idős pasi kicsit bunkò!De mièrt jàrna tisztelet egy fiatalnak?Mièrt jàrna egy öregnek?Megjegyzem 20 èves sem annyira fiatal már s a 40 èves sem öreg amikor 80+ a vàrhatò èlettartam.Sosem èrtettem ezt a tiszteljuk a kort..Minek?A kor egy állapot..
jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Nem azon van a hangsuly. Hanem hogy a kommentelo teljesen lenezte, semmibe vette a fiatalabbakat. Meg h veluk nem lehet beszelgetni semmirol, csak meg kell oket dugni
jan. 12. 17:55
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk atomfizikàt nem egy 19 èvessel beszèlsz meg:-)Ahogy pènzügyi befektetèst sem
jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Qrvára senkit nem érdekel, kinek mennyi pénze van, csak azt, akinek tényleg van.

De minek jó hencegni vele?

Nem fogom irigyelni, még ha a s*ggét veri a földhöz, akkor sem.


Most 42 évesen még mindig boldog vagyok, hogy 2 diplomával a kezemben (amikkel kitörölhetem, mert (nem véletlenül) nem a közoktatásban dolgozom) 33 évesen megvehettem az első lakásomat és öt évvel ezelőtt, 37 évesen megvehettem életem első SAJÁT autóját, egy ma már 25 éves Renault Twingót, amit talán tovább tudok még használni egy pár évig.


Bocs' a kitörésért, a kérdésre visszatérve: jelenlegi 'nyomoromban' magam viszonylag jól érezve keresek egy hasonlóképpen érző, értelmes, nem csak dugnivaló, egy magát a nyomor végső bugyrában fetrengőnek érző másik pesti értelmiségit.


"Politika és pénz kizárva" - jeligére várom a válaszokat.



Ja, a szomszédasszonyom kérte, hogy ezt írjam bele, tehát:


"Hozott szalonnával egérirtást vállal doktor Varsányiné.”

jan. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

26-os. Vázolom hogy jön le amit írtál. Átjönnél megdugni, de ott indulunk, hogy hülyének nézel mert fiatal vagyok. Nem tapasztalatlannak, hanem egyből hülyének. És utána csodálkozol ha nem kíváncsi rád a másik fél. Fiatal nem vagy, nem is leszel már. Kedves szándékosan nem vagy. Tiszteletet nem adod meg. Miért is lennék veled és nem a másik 10 közül valamelyikkel, aki normálisan áll hozzám?


És mielőtt kérdezed, nekem is van diplomám. Én is mélyen benne vagyok a szakmámban. Ha egy laikus érdeklődik iránta, amit tudok megteszek hogy bevonjam a beszélgetésbe. Nyilván nem a szakma mélyéről idézek és úgy adom elő magam ami feltételezne egy előismeretet. Viszont nem nézem a másikat hülyének, csak azért mert életkoránál vagy más dologból kifolyóan nem jártas valamiben. Elég egyszerű gondolkozásmódra vallana a részemről, nem gondolod?

jan. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, 28-as teljesen és korrekten írtad meg, amit írtál.

Szerencsére nem mindenki nézi le a fiatalokat,vagy kezeli őket testként, eszközként.


# 4-es

jan. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!