Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek miért nem gondolják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek miért nem gondolják erkölcstelenségnek, ha egy átlagon aluli ember sorra utasítja vissza a 10/10-es embereket?

Figyelt kérdés
2023. dec. 29. 11:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem vagy tisztában az “erkölcstelen” szó jelentésével.
2023. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem az a tapasztalatom, hogy akik úgy érvelnek, ahogy az első válaszoló, azok az élet többi területen is ugyanígy eltolnak maguktól minden felelősséget arra hivatkozva, hogy joguk van hozzá."


Nagyon el vagy tévedve az emberi jogok fogalmát illetően, ha azt gondolod, a csúnya embereknek nincs joguk elutasítani bárki szexuális közeledését. Meg miféle felelősségről beszélsz amúgy? Az "átlagon aluli" embereknek állampolgári kötelességük lenne szerinted tartani a feneküket a "10/10-es" embereknek?


"Például választásokon szerintük nem felelősek azért, amit az általuk megválasztott vezetők csinálnak, vagy munkahelyen is arra hivatkoznak, hogy ők a dolgukat előírásszerűen tették, ezért nem felelősek a következmenyekért."


Ez mégis hogy jön ide?

2023. dec. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Hol beszéltem emberi jogokról?


Hol írtam, hogy kötelességük lenne minden 10/10-es embernek tartani a feneküket?

2023. dec. 29. 14:04
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad le ilyen egyértelműen, csak arra akartam rámutatni a reductio ad absurdum módszerével, hogy a kérdésed mögött álló logikából ez következne.


Az első válaszoló azt írta, hogy:

"Miért ne utasíthatna bárki vissza bárkit?"


Amire te az előző válaszomban idézett módon válaszoltál. Ez a reakció arra utal, hogy nem értesz egyet az első válaszolóval, és szerinted a csúnya embereknek kevesebb joguk van visszautasítani bárkit, mint a szépeknek. Ha nem így gondolod, légyszi fejtsd ki bővebben, mit is gondoltál itt megkérdezni, és neked mi az álláspontod erről a témáról.

2023. dec. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#14


Pontosan ezt mondtam, amit itt írsz. De nem azt, amit az előző hozzászólásodban írtál, hogy rabszolgája kell lennie a másiknak. Netán te rabszolgája vagy mindenkinek, akivel találkozol?

2023. dec. 29. 14:23
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

" munkahelyen is arra hivatkoznak, hogy ők a dolgukat előírásszerűen tették, ezért nem felelősek a következmenyekért."


Véleményed szerint, ha a rendőr megbüntet gyorshajtásért, az kinek a felelőssége?

2023. dec. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!