Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Mit csinaljak ha nagyon all a farkam a nyilvanos zuhanyzoba? Tobbi lennt!
Figyelt kérdés
Bemegyek es mar egybol felall csak a tudattol is hogy egy ilyen helyen vagyok
Akkor meg mar szinte mint a beton amikor egy helyes sracot latok meg
Nem bir magaval a farkam es most rendszeresen (egy heten ketszer) fogok jarni nyilvanos zuhsnyzoba es ezert foleg rossz lesz es tenyleg mint a beton es nem tudom leallitani
Segitsetek legyszives mit csinaljak
2023. dec. 25. 16:08
21/22 anonim válasza:
Ha még aktuális, mondanám azt hogy kiverem neked, de törölt emberen nem lehet segíteni... D
22/22 anonim válasza:
#20 "Rajuk all a farka,szoval valamilyen szinten zavarhatja oket..." – vagyis feltételezik (!), hogy az álló farkú csávó mit gondol, és az zavarja őket.
Hogy MÁS mit GONDOL.
Másnak a feltételezett gondolatain felb*szni az agyadat nem egy nyerő stratégia.
De egyébként kamu a kérdés, senkinek nem szokott tusolóban állni a f*sza.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!