Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Ti uszodai,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti uszodai, vagy más közös zuhanyzóban hogy csináljátok? Levetkőztök egymás előtt? Takargatjátok magatokat? Gátlásosak vagytok?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el járni úszni, az én tapasztalatom, hogy a fiatalok gátlásosak, nem veszik le az úszógatyát, az idősebbek viszont, 30 felett szinte mindegyik levetközik. Közöttük sokan még a fitymájukat is hátrahúzzák és végig úgy vannak. Egyébként ezt nem direkt nézegetem, csak feltünt, hiszen a zuhanyzóban nem csukott szemmel vagyok, akaratlanul is látni.

2023. febr. 26. 08:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Mindig levetkőzök, ugyanakkor nem értem, ez miért szex kategória.
2023. febr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Mindig levetkőzök. Nincs mit ezen szégyellni. És mások is le szoktak vetkőzni.
2023. febr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tényleg nem szex kategória, de a meztelenkedés miatt ide soroltam. Egyébként számomra az is furcsa ilyen helyeken, hogy néhányan mintha, direkt mutogatnák magukat. Gátlástalanul sétálgatnak, akár felhúzott fitymával. De lehet, hogy csak nekem furcsa ez.
2023. febr. 26. 09:11
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Minek rejtegessék? Mindenkinek ugyanaz van a lába között
2023. febr. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Úgy látom itt kifejezetten a fitymán van a hangsúly. Értem én, hogy miért szex kategória 😀
2023. febr. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

A kérdezőnek jó a meglátása

Én 26 évesen azt tapasztalom hogy 20-tól felfele általában nem szégyenlősek

A tizenéves korosztály borzasztó vagy törölközőtáncot járnak átöltözéskor de van aki a wc-be zárkózik be átöltözni


Visszatérve a normálisan meztelen zuhanyzókra aki gátlástalanul sétál nem biztos hogy mutogatja magát csak lehet hogy kollégista vol meg sokat járt nyári táborokba mint én és abszolút elment minden gátlása.

Pl amikornévekig egy nyitott zuhanyzóba tusolsz együtt 7 másik emberrel meg 3-4 ember egy szobában öltözik együtt hamar elmúlik a szégyenérzet

Pl minek csavarjam a zuhanyzó és a szekrény közt magam a vizes törcsibe arra a 3 méterre

2023. febr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
30 vagyok. Nem takargatom magam, sőt de fiatalabb koromban én is szégyenlősebb voltam,szóval megértem ha más is az. Idősebbeknél tényleg gyakoribb az, hogy fasz lóbálva dumcsiznak az élet nagy dolgairól az öltöző közepén.
2023. febr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

Én simán le vetkőzök mások előtt, tusolok a többi sráccal együtt.

Edző ként, azokkal akiket tanítok, táborokban közösen szoktunk le tusolni. És senki nem szégyenlős.

Még a gyerekek se.

23 éves srác vagyok.

2023. febr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Kiskorom óta járok úszni, szóval én teljesen megszoktam már a meztelenül való zuhanyzást az uszodában. Szerintem akik nem mernek meztelenül mutatkozni a zuhanyzóban vagy az öltözöben, kicsit túlgondolják ezt az egészet, eddigi tapasztalataim alapján senkit nem érdekel mások nemi szerve, nem bámuljuk egymást és nem is fog rosszabb sem történni. 19f
2023. febr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
#1 hova máshova lehetne sorolni akkor meg sztem van benne 18+ is szvl jó h ebbe a kategóriába rakta a kérdező
2023. febr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!