Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Ti uszodai,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti uszodai, vagy más közös zuhanyzóban hogy csináljátok? Levetkőztök egymás előtt? Takargatjátok magatokat? Gátlásosak vagytok?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el járni úszni, az én tapasztalatom, hogy a fiatalok gátlásosak, nem veszik le az úszógatyát, az idősebbek viszont, 30 felett szinte mindegyik levetközik. Közöttük sokan még a fitymájukat is hátrahúzzák és végig úgy vannak. Egyébként ezt nem direkt nézegetem, csak feltünt, hiszen a zuhanyzóban nem csukott szemmel vagyok, akaratlanul is látni.

2023. febr. 26. 08:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%

A felhúzott fitymához nem tudok hozzászóln, mert én nem nézegetem egy másik férfiét. :D


Edzőteremben, uszodában, ahol közös tusolók vannak, szerintem semmi baj nincs ezzel. És a nőiben sincs másképp azt hiszem.


De akkor mondok jobbat, ha már ezen csodálkoztál. Voltam már olyan wellness hotelben (pl. Hotel Spirit) ahol a szaunás wellness részen ki van táblázva hogy fürdőruha NÉLKÜL (lepedőben) (és csak 18 év felett) lehet csak használni a részleget! Nem opció, hanem kötelező! És koedukált. A merülő fürdőnél meg teljesen természetes hogy a lepedőt előtte leveszed mindenki szeme láttára. És ezzel sincs semi baj szerintem. 18 év fölött már mindenki látott ellenkező és azonos nemű emberi testet meztelenül. Mit kell ezen csodálkozni? A Te tested is olyan mint másé. És az Ővé is olyan mint a Tiéd.


Sőt életemben egyszer fiatalon bekeveredtünk az akkori párommal egy nudista strandra Horvátországban. Na és? Mi majdnem hogy élveztük hogy tengerben úgy úszhatunk hogy tök természetesnek érztük.. csak a víz és én... semmi több. És ráadásul semmi mutagatós vágyam nem volt (a fitymám sem húztam fel :D :D :D), másokat sem bámultam... csak próbáltam jól érezni magam (magunk).


Szerintem van a meztelenségnek (persze adott helyen és környezetben) is van egy felszabadító érzése. Van aki ezt érzi, van akit feszélyez. Lehet akit feszélyez, az azt gondolhatja a felszabadultabbakról, hogy direkt élvezik, mutogatják magukat. Pedig lehet nem... csak felszabadult. (A #6-os is valami hasonlót fogalmazott meg.)

2023. febr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
12/12 nagyon tévedsz, egyáltalán nem akarok ismerkedni, van barátnőm. Éppen tegnap esti tapasztalat alapján írtam be a kérdést, mert néhányan szerintem eléggé magamutogatósan viselkedtek! Persze senkit nem ítélek el, de számomra elég furcsa volt....
2023. febr. 26. 14:27
 13/21 anonim ***** válasza:
Hát, én nőként az uszodában nem zavartatom magam a női öltözőben, de vannak akik takargatják magukat. Úgyhogy a fityma kérdéshez nem tudok hozzászólni, de szerintem az csak véletlen vagy mittomén
2023. febr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
#13 hát ezt most majdnem elhittem.
2023. febr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
#14 a kérdező letöröltette egy előző válaszomat (ezt úgy értékelem: a válaszom telitalálat volt!), a #14 most már a #12-re vonatkozik.
2023. febr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%
A fittyma hátrahúzásához annyit tennék hozzá, hogy ha ezt a "húzó" mozdulatot kimondottan ki nem figyelted, akkor lehet az öltözőben sokan csak éppen körülmetéltek voltak, vallási okból vagy fittymaszűkület miatt. Ez teljesen természetes és elfogadott. Nem szexuális célzatú magamutogatás.
2023. febr. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Termálfürdőbe és annak a szaunajába szoktam járni. Magának a fürdőnek az öltözője koedukált, de vannak kabinok az átöltözéshez. A legtöbben ezekben a fülkékben öltöznek, így én is. Talán csak egyszer láttam valakit a szekrénynél öltözni, de szinte mindenki a kabint használja.(Mellesleg megjegyzem, hogy ez így elég macerás. Ha lenne külön férfi-női öltöző, akkor lehetne a szekrények előtt öltözni, nem kellene kabinozni vagy törölközőzni.


A szaunában a legelső alkalommal még magamra tekertem a lepedőt, de amikor legközelebb mentem, akkor már minden gond nélkül levettem. A merülő medencénél is a korlátra dobtam a lepedőt és teljesen meztelenül mentem bele. Mivel ott mindenki más is így tett, ezért egyáltalán nem éreztem kellemetlennek. Sőt, sokkal jobban esett a szauna a lepedő nélkül.


Az öltöző zuhanyzója úgy van kialakítva, hogy van külön férfi zuhanyzó. Függöny és elválasztófal sincsen, de itt is gond nélkül lezuhanyoztam meztelenül. Igaz pont akkor nem volt valami nagy tömeg, de az sem jelentett volna gondot. Legalább nem vakaróztam hazáig a klóros víz miatt.


Így 20 éves koromra múlt el a szégyenlőségem. A szaunára például gondolni sem mertem tizenéves koromban. A meztelen zuhanyzás sem kerülhetett szóba. Gondolom ez a tizenéves kor az, amikor a legszégyenlősebbek az emberek.


Az én "tapasztalatom" (nem ezt figyelem, de nem csukott szemmel jár az ember a szaunában vagy a zuhanyzóban), hogy valóban kb. a 30 felettiek már nem csinálnak gondot a meztelenségből. Voltak korombeliek kb 21-25 évesek, de ebben a korosztályban inkább még takargatják magukat.


A fitymával kapcsolatban az lehet a magyarázat, hogy pl. törölközés közben véletlenül hátrahúzódik, vagy körülmetéltek.


A magamutogatás szerintem nem állja meg a helyét. Egy öltözőben vagy akár szaunában teljesen hétköznapi dolog, ha az ember meztelen. Az, hogy az öltözőtől a zuhanyzóig nem tekeri maga köré a törölközőt vagy pl. törölközés után amég keresi az alsógatyáját meztelen, azzal nemhinném hogy magamutogató lenne. Ha kiállna az öltöző közepére helikopterezni vagy olyan helyen, ami nem öltöző (pl. áruház, utca stb.) vetkőzne pucérra, az már magamutogatás lenne. A szaunában is az a normális, ha nincs az emberen ruha, mindenki meztelen. Tehát ha nem csinál semmi kirívót, akkor nem az a célja, hogy mutogassa magát.

2023. febr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem szokott zavarni, én mindig levetkőzök. Iskolában is.


18f

2023. febr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Engem akkor zavarna ha éppen nem borotvalkoztam de amúgy nem zavar meg a fiúk előtt se
2023. febr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavar a meztelénség mások előtt. Bár előfordult már, hogy felállt, de az sem volt olyan kínos, mint gondoltam.
2023. febr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!