Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Túl leszek ezen valaha is?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl leszek ezen valaha is?

Figyelt kérdés

Idén nyáron felregisztráltam egy társkeresőre, és augusztusban meg is ismerkedtem egy sráccal. (Én 18, ő 24)

Eleinte tök jókat beszélgettünk, sokat viccelődtünk, és komolyabb témák is előkerültek, képet is küldtünk egymásnak (arcképet csak, nem intimet, mert az mindkettőnk számára visszás volt), és szeptember közepén találkoztunk is. (Én addigra elkezdtem mélyebb érzelmeket is táplálni, mivel tényleg tökre jól éreztem magam amikor vele beszéltem)

Viszont a találkozó eléggé szarul sikerült. Egyrészt én személy szerint eléggé stresszeltem, ő meg nagyon siettetni akarta a dolgot, pedig én csak egy egyszerű randit akartam. Kikötöttem előre hogy első randin semmi olyat nem szeretnék, mégis rám lett erölttetve, és teljesen el is ment a kedvem az egésztől. Kihasználva érzem magam azóta is.

Sőt, a találkozáskor egészen máshogy viselkedett mint üzenetben, illetve voltak konkrét dolgai amivel megbántott.

Alapjáraton sem adom könnyen a bizalmamat, de egyszer mertem nyitni a világ felé, akkor is így jártam.

Az eset után volt egy kisebb depresszióm is, de kilábaltam belőle, viszont ugyanúgy eszembe jut sokszor, és már teljesen elment a kedvem az ismerkedéstől. Úgy érzem már elegem van az egészből, és feladtam az egész ismerkedősdit, mert úgyse fogok találni senkit.

Illetve valószinűleg erre a kérdésre jönni fognak az üzenetek random 40-50 éves férfiaktól, hogy pontosan ugyanúgy ki akarjanak használni mint a fentebb leírt személy. :/

Képes leszek egyáltalán valaha bízni az emberekben, és képes leszek ismerkedni, vagy jól tettem, hogy feladtam?



2023. dec. 21. 21:27
1 2
 11/13 steven95 ***** válasza:
100%

"Én addigra elkezdtem mélyebb érzelmeket is táplálni, mivel tényleg tökre jól éreztem magam amikor vele ....'beszéltem' "


Több aggodalomam is van.

Ez egy eset volt, ami így kikészített. Ez nem kéne hogy a világ vége legyen.

Aztán nem derül ki, hogy mennyi ideig 'csak' beszélgettetek mielőtt találkoztatok volna... de az valószínűleg túl sokáig tartott. Másrészt 'csak' beszélgetésből nem érzünk érzelmeket, mert a világ nem egy romantikus film hogy ez jól alakuljon, s mert még nem vagy jó emberismerő, sajnos.


Ebből nem azt a következtetést kell levonnod, hogy akkor az életed elején feladod az ismerkedést. Hanem az ismerkedést nem jó a virtuális térben tartani sokáig, az igazi ismerkedés a valóságban történik - csak azt az időt szabad számolni - nem azt hány napig pötyögtél vele a telefonon.

Nem működik a "sokáig beszélgetek vele" biztonsági játék mert élőben "félek" hogy nem lesz jó, ezzel nem szűrsz ki semmit. Emberismeretet kell gyűjtened, azzal kezdve hogy csak az biztos ami a szemed előtt történik, és az is 1 napig igaz, ilyenek az emberek.


Nem tettél semmit amiért Te "csak ennyit érdemelsz". Jó vagy. Sok srác van kint mint Te és vártok egymásra. :) Igen, helytelen volt hogy siettetett, NAGYON helytelen, igazad van. Nincsen szabály hogy kell haladni. Nem érezted magad jól, és ezt jogosan érezted! Legközelebb nem magadra veszed, hanem elküldöd a fenébe. Mert pontosan csinálhatod úgy ahogy Te jónak érzed! ill. Te is figyelve majd a másikra.


Egyet kell nagyon betartani, a szó elszáll és valós ismerkedésig semmit nem veszünk készpénznek. Ne képzeljük túl a dolgokat, és érzelmileg nem kell előre sietni. A valósághoz igazítsd magad, ne a valóságot igazítsd a vágyott dologhoz, mert visszaüt.


Sok sikert és,"fel a fejjel" :)

27F

2023. dec. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
21%
merre laksz?
2023. dec. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg te csak legyél önmagad és őszinte.Sok lesz a pofon,de

ember leszel a magad szemében.

2023. dec. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!