Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Túl leszek ezen valaha is?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl leszek ezen valaha is?

Figyelt kérdés

Idén nyáron felregisztráltam egy társkeresőre, és augusztusban meg is ismerkedtem egy sráccal. (Én 18, ő 24)

Eleinte tök jókat beszélgettünk, sokat viccelődtünk, és komolyabb témák is előkerültek, képet is küldtünk egymásnak (arcképet csak, nem intimet, mert az mindkettőnk számára visszás volt), és szeptember közepén találkoztunk is. (Én addigra elkezdtem mélyebb érzelmeket is táplálni, mivel tényleg tökre jól éreztem magam amikor vele beszéltem)

Viszont a találkozó eléggé szarul sikerült. Egyrészt én személy szerint eléggé stresszeltem, ő meg nagyon siettetni akarta a dolgot, pedig én csak egy egyszerű randit akartam. Kikötöttem előre hogy első randin semmi olyat nem szeretnék, mégis rám lett erölttetve, és teljesen el is ment a kedvem az egésztől. Kihasználva érzem magam azóta is.

Sőt, a találkozáskor egészen máshogy viselkedett mint üzenetben, illetve voltak konkrét dolgai amivel megbántott.

Alapjáraton sem adom könnyen a bizalmamat, de egyszer mertem nyitni a világ felé, akkor is így jártam.

Az eset után volt egy kisebb depresszióm is, de kilábaltam belőle, viszont ugyanúgy eszembe jut sokszor, és már teljesen elment a kedvem az ismerkedéstől. Úgy érzem már elegem van az egészből, és feladtam az egész ismerkedősdit, mert úgyse fogok találni senkit.

Illetve valószinűleg erre a kérdésre jönni fognak az üzenetek random 40-50 éves férfiaktól, hogy pontosan ugyanúgy ki akarjanak használni mint a fentebb leírt személy. :/

Képes leszek egyáltalán valaha bízni az emberekben, és képes leszek ismerkedni, vagy jól tettem, hogy feladtam?



2023. dec. 21. 21:27
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Alapjáraton amúgy egy egész életvidám és pörgős személyiségem van (a barátaim szerint), de amikor boldog párokat látok, kellemetlenül érzem magam.
2023. dec. 21. 21:27
 2/13 anonim válasza:
91%

Ha tényleg ennyire komoly a helyzet, akkor menj el pszichológushoz. Vagy ha ez a megoldás nem tetszik, akkor a saját szenvedélyeddel add ki magadból az érzelmeid.

Lehet ez az ember, akivel te találkoztál nem neked való, az is lehet hogy ez az ember üzenetben jobban ki tudja fejezni magát, és könnyebben tud beszélgetni chaten. De ha ez nem így van, nehogy emiatt összetörj!! Tudom könnyű mondani, de csal próbáld meg. Próbálj nyitni mások felé.

Őszintén sok sikert kívánok!

L

2023. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

Ha komoly a kérdés, hogy 18 évesen jól teszed e, hogy leszámolsz a párkereséssel, akkor

1. vagy aszexuális aromantikus vagy

2, irány a pszichológus!

2023. dec. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Fel a fejjel, gyerek ;)


21

2023. dec. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

#3


3. Papíros hülye vagy, és levezeted magadnak hogy előbb esik két cncdrive feliratos dobozka a fejedre, minthogy találj valakit.

2023. dec. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Minden kezdet nehéz.

Ebből az ismerkedésből is lehet tanulni. A következő már talán jobb lesz és nem sérülsz ennyire.

Bármikor rád találhat az a személy akire vágysz.

2023. dec. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Tanulopenz. Sosem fogod elfelejteni ezt az esetet, de ez jol is johet. A tovabbiakban eszreveszed, ha valaki tul ramenos, erezni fogod, ha nincs rendben szerinted. Nem szabad feladni a keresest, es biztos, hogy meg tobb ilyenbe futhatsz, viszont nemet tudsz mondani, es belejossz, hogy kezeld a masikat ismerkedesnel.

Komolyan! Nagyon sok az ilyen, de nemcsak ilyen van. A tarskereson minden tomenyebb, viszont az eselyek is nagyobbak.

2023. dec. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Az érzelmi intelligenciád egy gyerek szintjén van. Ha majd mentálisan felnőttél, próbálkozz újra.
2023. dec. 22. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

A 8-as jól írta, igaza van.

Egyébként pedig nem tudom senkitől elfogadni,hogy nem akarta,de....Ilyen nincs, mindenhez két ember kell.

Még annyit,hogy nem minden 40 feletti olyan,mint egy farkával nem bíró 24 éves, és nem nyomulnak tinikre !

2023. dec. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

A 8-assal egyetértek.

Ha ilyen kis dologtól depressziós leszel, hanyagold amíg fel nem nősz ténylegesen

2023. dec. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!